Nasza Mistrzyni.

W rozgrywanych we Wrocławiu Ogólnopolskich Zawodach w Woltyżerce Sportowej nasza uczennica klasy IVa Amelka Martyniuk zajęła I miejsce. Czyli mamy Mistrzynię Polski w kategorii Mini Exclusive. Gratulacje dla młodej mistrzyni.

2019-05-22 21:57

XX Majowy Festyn Trójki.

Majowy Festyn Trójki. Zdjęcia Ireneusz Więcław.

2019-05-21 10:21

Janusz Chomontek w Trójce.

Uczniów naszej szkoły odwiedził wielokrotny mistrz świata w żonglowaniu piłką - Janusz Chomontek. Oprócz ekwilibrystycznych pokazów opowiadał o swojej drodze do sławy i zachęcał uczniów do zdrowego trybu życia. Zdjęcia Ireneusz Więcław.

2019-05-21 10:16

Gminny Konkurs Ekologiczny w Krzywej.

Nasi uczniowie na konkursie. Zdjęcia Helena Malak-Fotiadis i Magdalena Książek.

2019-05-17 11:02

VII Międzyszkolna Olimpiada Języka Angielskiego i Niemieckiego.

Wyniki VII Międzyszkolnej Olimpiady Języka Angielskiego i Niemieckiego. I. Język angielski Klasa 4 1 miejsce Majka Szymczak SP3 Chojnów 2 miejsce Igor Konobrodzki SP3 Chojnów 3 miejsce Tomasz Koniewicz SP Rokitki Klasa 5 1 miejsce Borys Kaszubowski SP4 Chojnów 2 miejsce Ksawery Olchowy SP3 Chojnów 2 miejsce Natasza Huculska SP3 Chojnów 3 miejsce Michał Piróg SP3 Chojnów Klasa 6 1 miejsce Marcel Sobiechowski SP4 Chojnów 2 miejsce Dawid Wiśniowski SP Krzywa 3 miejsce Szymon Wolski SP Rokitki Klasa 7 1 miejsce Zofia Lech SP Krzywa 2 miejsce Kacper Kapral SP3 Chojnów 3 miejsce Marcelina Parzygnat SP Krzywa 3 miejsce Zuzanna Kudelska SP3 Chojnów 3 miejsce Hubert Kupczyński SP4 Chojnów Klasa 8 1 miejsce Mikołaj Wołoszyn SP4 Chojnów 2 miejsce Natalia Bałuch SP3 Chojnów 3 miejsce Kalina Joszkowska SP3 Chojnów II. Język niemiecki Klasa 4 1 miejsce Maja Pogorzelec SP Rokitki 2 miejsce Igor Konobrodzki SP3 Chojnów 3 miejsce Franciszek Olszewski SP3 Chojnów Klasa 5 1 miejsce Natalia Kuczerka SP3 Chojnów 2 miejsce Szymon Myszograj SP3 Chojnów 2 miejsce Miron Wojewoda SP Rokitki 3 miejsce Dagmara Mytkowska SP3 Chojnów 3 miejsce Kacper Jaworski SP3 Chojnów Klasa 6 1 miejsce Magda Szydłowska SP3 Chojnów 2 miejsce Bartosz Koniewicz SP Rokitki 2 miejsce Szymon Wolski SP Rokitki 3 miejsce Laura Ziembowska SP3 Chojnów Klasa 7 1 miejsce Maja Marysiewicz SP4 Chojnów 2 miejsce Natalia Pyrz SP Krzywa 3 miejsce Kacper Kapral SP3 Chojnów Klasa 8 1 miejsce Marta Krasna SP3 Chojnów 2 miejsce Natalia Bałuch SP3 Chojnów 3 miejsce Emilia Pleśniak SP Niedźwiedzice Gratulacje dla wszystkich laureatów. Podziękowania dla organizatorów. Zdjęcia Katarzyna Adamska i Eliza Ginda.

2019-05-15 22:04