Przedstawienie wigilijne klasy VIb.

Klasa VIb pod opieką swojej wychowawczyni zaprezentowała przedstawienie wigilijne. Zdjęcia Grażyna Klucznik

2018-12-18 22:03

Spotkanie wigilijne klasy Ib.

17.12.2018 uczniowie klasy 1b spotkali się na klasowej wigilii. To była wyjątkowa uroczystość, gdyż zostaliśmy zaproszeni do domu naszego kolegi Mieszka. Zgodnie z tradycją odbyło się dzielenie opłatkiem, składanie życzeń oraz wspólne kolędowanie. Dziękujemy pani Dominice za zaproszenie :) Zdjęcia i tekst Joanna Godecka.

2018-12-17 21:45

Igor Konobrodzki - Wzorowy Czytelnik 2018: 5.12.2018

Informacja ze strony Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnowie. 5.12.2018 r. w Legnickiej Bibliotece Publicznej odbył się finał powiatowego konkursu „Wzorowy Czytelnik” skierowanego do młodych mieszkańców Legnicy i powiatu legnickiego. Do grona Wzorowych Czytelników dołączył nasz czytelnik Igor Konobrodzki, uczeń kl. IV a Szkoły Podstawowej Nr 3 w Chojnowie. Gratulujemy! Po uroczystym wręczeniu dyplomów i książek „Odzyskana niepodległość: 10 opowiadań z XX wieku” autorstwa Grażyny Bąkiewicz, Kazimierza Szymeczko i Pawła Wakuły laureaci konkursu uczestniczyli w spotkaniu z Pawłem Wakułą, pisarzem książek dla dzieci i młodzieży, a także ilustratorem i rysownikiem prasowym. Tekst i zdjęcia ze strony MBP w Chojnowie.

2018-12-14 16:14

Korekta formularza do zad. 2.

Korekta formularza nr 2 do zapytania ofertowego na "Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do stołówki w Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnów z podziałem na zadania".

2018-12-14 08:52

Przedstawienie klasy VIa.

Niedawno obchodzony był Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji klasa Via pod opieką swojej wychowawczyni zaprezentowała opowieści, piosenki, wierszyki o misiach różnej maści.

2018-12-13 19:49