Klasa Ib na warsztatach w PZS.

Również klasa Ib ze swoją wychowawczynią wzięła udział w warsztatach świątecznych wypieków organizowanych przez nauczycieli i uczniów Powiatowego Zespołu Szkół. Podziękowania za zaproszenie. Zdjęcia Joanna Godecka.

2018-12-12 21:27

Kiermaszu klasy VIIIa ciąg dalszy.

Trwa kiermasz klasy VIIIa. Zapraszamy do poczęstunku i oraz kupowania upominków. W galerii również zdjęcie efektów pracy uczniów kl. VIIa i VIIIa podczas warsztatów w Powiatowym Zespole Szkół. Zdjęcia Ewa Wołoszyn.

2018-12-12 21:19

Świąteczne warsztaty MDKK.

W dniu 5.12 w Powiatowym Zespole Szkół przy ul. Witosa odbyły się warsztaty świąteczne dla Dyskusyjnego Klubu Książki zorganizowane przez panią Lucynę Olszewską i Joannę Więcław. W warsztatach brali udział nasi członkowie MDKK. Dziękujemy za zaproszenie i super efekty. Zdjęcia Ewa Wołoszyn

2018-12-11 19:31

Nasi piłkarze w Chojnowiance.

Nasi młodzi piłkarze grający w młodszej grupie Chojnowianki Piotr Gałaszkiewicz i Kacper Bajerski w rozgrywanym w Gromadce turnieju „Gromadka Winter Cup” dla rocznika 2006 i 2007 zajęli 3 miejsce. Tytuł najlepszego piłkarza turnieju zdobył Kacper. Gratulacje dla młodych sportowców.

2018-12-11 19:29

Pierwszaki podsumowują projekt.

Podsumowanie projektu "Cudze chwalicie czyli małymi stópkami po Wrzosowej Krainie" w ramach X Edycji Programu Działaj Lokalnie 2018 :) Klasa 1b opowiedziała o pięciu wycieczkach klas 1-3 do wsi tematycznych. Odwiedzili nas wspaniali goście: pani Marta Kucfir koordynatorka Działaj Lokalnie, Krzysztof Szustka i Kolejarze z Miłkowic. Podsumowanie uświetniły akrobatki z Piramidy pod opieką p. Hanny Kaczyńskiej. Wręczono również nagrody dla najlepszych ortografów z klas II i III.

2018-12-11 18:35