Zamówienia na dostawę żywności.

W panelu nawigacji po lewej stronie (Zamówienia publiczne) dostępne są dokumenty związane z zamówieniami na sukcesywną dostawę żywności do stołówki szkolnej na rok 2019.

2018-12-10 20:59

Klasa Ib w LIDL.

Klasa Ib ze swoją wychowawczynią odwiedziła dzisiaj chojnowski sklep LIDL. Pierwszaki poznały tajniki pracy sklepu oraz sklepowej piekarni. Zdjęcia Joanna Godecka.

2018-12-07 21:39

Mikołaj w szkole.

Naszą szkołę odwiedził dzisiaj Mikołaj z jednorożcami. Uczniowie poszczególnych klas witali Mikołaja i jego świtę piosenkami i wspólnym tańcem. A później wszyscy otrzymywali z rąk Mikołaja i jednorożców prezenty pięknie przygotowane przez rodziców. Nauczyciele i pracownicy szkoły również otrzymali słodkie upominki. Po odwiedzinach w szkole Mikołaj ruszył do chojnowskich urzędów, przychodni, biblioteki, muzeum, poradni, sklepów oraz ośrodka Niebieski Parasol. Najpiękniejszym podziękowaniem był uśmiech ludzi i życzliwość, z którymi się spotykał. Podziękowania dla rodziców za przygotowane paczki dla dzieci oraz Stowarzyszeniu Przyjaciół Trójki za prezenty.

2018-12-06 21:25

Kiermaszu Świątecznego ciąg dalszy.

2018-12-06 21:22

Świąteczne warsztaty z MDKK.

Pachnące choinki, brokatowe bombki, szyszki, wstążeczki wzbogacały świąteczne prace klubowiczów MDKK. Jednak nie byłyby tak pomysłowe, gdyby nie książki. Stare, zniszczone, pożółkłe kartki lektur otrzymały druga szansę. Stały się podstawą pięknych stroików, które ozdobią nasze domy i klasy. Uczestnicy warsztatów w czytelniczym nastroju oczekują już Świąt. Za twórcze pomysły dziękujemy pani J. Więcław. Opiekun Klubu E. Wołoszyn

2018-12-06 21:21