Przedstawienie klasy IIa z okazji DEN.

Klasa IIa pod opieką swoich wychowawczyń przygotowała dla uczniów klas młodszych oraz pracowników szkoły i nauczycieli przedstawienie.

2018-10-12 21:14

Rogatym szlakiem.

02 października dla uczniów kl. 2 B odbyły się ciekawe warsztaty edukacyjno - ekologiczne w Rogatej wsi w Konradówce. Po pieszym przybyciu do wioski, dzieci wzięły udział w warsztatach: "Wykręcanie z siana", w "Byczej olimpiadzie", a także odwiedziły zagrodę edukacyjną "Pod byczym rogiem". Na zakończenie czekała na nich gra terenowa " Rogatym szlakiem" i pieczenie kiełbasek. Dzieci w dobrym nastroju pod opieką Rodziców i wychowawczyni wróciły pieszo do szkoły. Maria Kawerska Zdjęcia Jolanta Ćwiklińska, Albina Wilk i Kinga Rutkowska-DiSanti.

2018-10-12 20:42

Klasa IIb ze wrocławskim zoo.

Dnia 12 września uczniowie kl. 2B pod opieką Rodziców i wychowawczyni zwiedzili wrocławski ogród zoologiczny, a także Afrykarium. Uczniowie i wychowawczyni dziękują Rodzicom za współorganizację udanej wycieczki. Maria Kawerska Zdjęcia Jolanta Ćwiklińska i Kinga Rutkowska-DiSanti.

2018-10-12 20:39

Wycieczka klasy Ib do Legnicy.

3 października klasa 1b była na wycieczce w Legnicy. Zwiedzaliśmy zamek piastowski i palmiarnię. Niezapomnianych wrażeń dostarczył nam pobyt w Parku Trampolin. Joanna Godecka

2018-10-11 23:50

Wycieczka klasy IIIa.