Święto pieczonego ziemniaka.

Klasa IVb ze swoją wychowawczynią i opiekunami wybrała się do Konradówki na święto pieczonego ziemniaka.

2018-09-15 21:47

Narodowe Czytanie.

12 września już po raz szósty odbyła się ogólnopolska akcja "Narodowe Czytanie". Patronami akcji była jak zawsze para prezydencka. W tym roku cała Polska czytała "Przedwiośnie" Stefana Żeromskiego. Uczniowie klasy VIIIa i VIIIb wraz z gimnazjalistami uczestniczyli w szkolnej akcji czytelniczej. Pod kierownictwem p. E. Myszograj i p. M. Lis grupa gimnazjalistów przygotowała krótki program poświęcony Żeromskiemu i jego twórczości. Słuchaliśmy z zainteresowaniem fragmentów z "Przedwiośnia", poszerzaliśmy wiedzę o jego twórcy. Rys epoki uświadomił nam wielki wpływ wydarzeń historycznych na treść utworu. Występy młodzieży nabrały tempa przy archiwalnych nagraniach muzyki retro i tańcach rodem z XX-lecia międzywojennego. Umiłowanie Polski można było usłyszeć w każdym słowie pisarza . Czego doświadczyliśmy i za co dziękujemy. Wychowawca kl. VIIIa Ewa Wołoszyn.

2018-09-13 15:50

Grupa Hajdasz.

4 września przed naszymi uczniami zaprezentowała się grupa Hajdasz zachęcająca do udziału w swoich cotygodniowych zajęciach.

2018-09-09 12:02

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019.

Życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom udanego roku szkolnego, dziesięciu miesięcy sukcesów, łatwości w rozwiązywaniu problemów, efektywnie i bezpiecznie spędzonego czasu.

2018-09-04 19:18

Stypendia dla najlepszych.

30 sierpnia wręczone zostały stypendia Burmistrza Miasta Chojnowa dla najlepszych uczniów. Wśród wyróżnionych byli nasi obecni uczniowie oraz nasi absolwenci. Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych.

2018-09-04 19:14