biegi uczniowskie

Bieg Orląt Lwowskich.

45 Trójkowiczów na Biegu Orląt Lwowskich organizowanym przez Powiatowy Zespół Szkół.

2023-11-09 20:49

śniadanie w klasie 2a

Śniadanie daje moc.

Uczniowie naszej szkoły realizują program edukacyjny „Śniadanie daje moc”. Celem akcji jest promowanie zasad zdrowego odżywiania oraz zwiększania świadomości uczniów na temat znaczenia śniadania dla ich zdrowia. Uczniowie kl. 2a wykonali piramidy żywieniowe i przygotowali samodzielnie drugie śniadanie w szkole.
Anna Iwanicka

2023-11-09 10:34

śniadanie w klasie

Zdrowe śniadanie w klasie 1b.

8 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Zdrowego Śniadania. Głównym celem organizacji tego dnia jest zachęcanie dzieci do zdrowego odżywiania się.
Zdjęcia Katarzyna Jędraszczyk.

2023-11-08 21:11

laureatki konkursu piosenki

Konkurs w ramach Tygodnia Patriotyzmu.

W dniu dzisiejszym odbył się III Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej "Ojczyźnie Śpiewamy" organizowany przez Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie. W konkursie brały udziały udział nasze reprezentantki pod opieką Tomasza Susmęda. Magdalena Chylak, Dominika Gładun i Patrycja Kaczmarczyk otrzymały wyróżnienie w swojej kategorii wiekowej.

Gratulacje dla wykonawczyń i opiekuna.

2023-11-07 12:52

dzieci na zajęciach

Program profilaktyczny "Cukierki"

W dniach 25, 27 października 2023 r. uczniowie klas 3a i 3b byli współrealizatorami 4 godzinnego Programu Profilaktyczno-Wychowawczego "Cukierki".
Program posiada rekomendację Ministerstwa Edukacji Narodowej, powstał przy współpracy Fundacji Homo-Homini.
Zamierzona cele:
-przybliżenie ucz. podstawowych informacji na temat środków uzależniających i zagrożeń z nimi związanych
- uczenie dystansu w relacjach z osobami nieznajomymi i troski o własne bezpieczeństwo
-zauważania i nazywania uczuć własnych i innych ludzi
- współpracy a jest to forma zapobiegająca zachowaniom agresywnym
- uczenie postawy szacunku i zaufania w stosunku do personelu pedagogicznego i technicznego jako osób mających udzielać wsparcia w problemach wydarzających się na terenie szkoły.
Program prowadziła doświadczona terapeutka, od wielu lat współpracująca z naszą szkołą p. K. Kuźmiak.

Drodzy Rodzice Wasze pociechy pozyskały ważną wiedzę, ale również dobrze się bawiły.

2023-10-31 07:59