Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

aktualności

szkolna choinka

Życzenia świąteczne.

Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy, Przyjaciele Szkoły, drodzy Uczniowie.
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam wszystkim zdrowia, odpoczynku, radości i wielu pięknych chwil spędzonych w rodzinnym gronie. Niech Nowy Rok przyniesie optymizm, mnóstwo inspiracji i sukcesów oraz nadzieję na spokojniejszą przyszłość.

2023-12-22 11:12

tablety i kindle

Prezenty na gwiazdkę.

Szkoła została objęta akcją „Cyfrowy Uczeń” w ramach której w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy od Amazona i Związku Cyfrowa Polska prezent gwiazdkowy: 10 tabletów Amazon Fire oraz 20 czytników Kindla.
Sprzęt będzie wykorzystywany przez uczniów w celu wspólnego podnoszenia kompetencji cyfrowych. Będzie służył do edukacji, rozrywki oraz integracji lokalnej społeczności.
Dziękujemy za tą przesyłkę.

2023-12-22 11:03

dzieci na jasełkach

Szkolne jasełka.

Szkolne jasełka - drugie przedstawienie. Zdjęcia Ireneusz Więcław.

2023-12-22 08:16

jasełka

Szkolne jasełka.

Szkolne jasełka.

2023-12-21 14:35

dzieci malują bombki

Wycieczka klas drugich do Vitbisu.

Dnia 20 grudnia br. uczniowie kl. 2a i kl.2b, wraz z opiekunami, pojechali na wycieczkę do zakładu produkującego szklane ozdoby choinkowe Vitbis w Złotoryi. Dzieci zwiedziły m.in. dział dmuchalni, lakierni, dekoratorni, pakowni. Następnie uczniowie wzięli udział w warsztatach plastycznych, w czasie których ozdobili bombki choinkowe według własnego pomysłu. Na koniec wszyscy udali się do firmowego sklepu, aby zakupić świąteczne ozdoby.

Anna Iwanicka, Małgorzata Uroda.

2023-12-21 14:09

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie