Jump Planet - skocz po rozum do głowy

Nie trzeba było długo czekać, by powiedzenie Skocz po rozum do głowy stało się faktem. Klasy 7a i 7b 18 maja odwiedziły legnicki JUMP PLANET. Trampolinowe szaleństwo, baseny pełne gąbek, ruchome boiska zajęły ciała i umysły uczniów przez ok. 2. godzin. Prawa fizyki na chwilę przestały dla nich istnieć. Po wyczerpujących ćwiczeniach posilili się rarytasami kulinarnymi McDonalda. Z pewnością każdemu przyda się taki relaks przed końcem roku szkolnego. Polecamy!!!!

2018-05-25 16:36

Wycieczka klas 7

I doczekaliśmy się! Atrakcje Energylandii przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Trzeba było nie lada odwagi, by podjąć wyzwanie ekstremalnych zjeżdżalni. Emocje sięgały zenitu, a pokonanie bariery strachu dodawało nam animuszu. Dumni ze swoich "osiągnięć", z satysfakcją opuszczaliśmy największy park rozrywki w Polsce." Na pewno tam jeszcze pojedziemy! "- odgrażali się siódmoklasiści. Wierzymy im na słowo.

2018-05-25 16:33

Tydzień Bibliotek

Zawsze staramy się być na bieżąco. Od 8.05. do 15.05.2018 roku już po raz kolejny świętowaliśmy w naszym mieście Tydzień Bibliotek. Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki zrzeszający uczniów SP3 i Gimnazjum nr 1 przygotował krótki program promujący czytelnictwo. W humorystyczny sposób przybliżyliśmy uczniom zasady uczestnictwa w klubie. Dziesięcioro członków klubu zapoznało słuchaczy z 10. powodami, dla których warto czytać książki. Badaliśmy czytelniczą wiedzę, zadając literackie zagadki. Prawidłowe odpowiedzi nagradzaliśmy wesołymi zakładkami. Na koniec każdy uczeń otrzymał słodki upominek z sentencja o książkach i ich twórcach. Nikt nas nie musi zachęcać do czytania. Swoją działalnością chcemy poszerzyć grono myślących podobnie. Mamy nadzieję, że się nam udało. Opiekun DKK E. Wołoszyn

2018-05-25 16:32

Ochrona danych osobowych.

Klikając na logo szkoły znajdujące się o lewej stronie lub "Zobacz więcej" zostaną wyświetlone informacje związane z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

2018-05-24 15:59

Wycieczka klasy 4b i 4c do Srebrnej Góry cz. II.

Zdjęcia Ireneusz Więcław.

2018-05-23 22:58