Zajęcia z robotami.

Kolejne zajęcia z robotami. Tym razem uczniowie koła informatycznego zorganizowali zajęcia w klasie IIa i IIIb. Zdjęcia Magdalena Książek i Anna Iwanicka

2018-04-19 23:59

Nowi mistrzowie sportowi.

W rozegrany w ostatni weekend w Humpolcu (Cz) międzynarodowym turnieju taekwondo nasi zawodnicy występujący na co dzień w chojnowskim klubie taekwondo LKS Sfora. Franek Olszewski zdobył srebrny medal zajmując II miejsce, a Mikołaj Korejko brązowy, stając na III stopniu podium w swoim kategoriach wagowych. Gratulacje dla młodych mistrzów.

2018-04-19 23:57

Rekrutacja do klas I.

Minął pierwszy etap rekrutacji do klas I na rok szkolny 2018/2019. Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych są udostępnione w sekretariacie szkoły. Kolejnym ważnym krokiem jest potwierdzenie przez rodziców woli przyjęcia do klasy I. To ważne, gdyż w przypadku braku potwierdzenia miejsce zostanie zwolnione dla kolejnego ucznia z listy rezerwowej. Rodzice mają czas do 23 kwietnia 2018 r. Bardzo prosimy o nieprzeoczenie tego obowiązku.

2018-04-15 12:58

XI Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej.

W dniu dzisiejszym gościliśmy w szkole przedstawicieli 7 szkół podstawowych z miasta i gminy Chojnów. Brali oni udział w XI Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej "Piosenki jak mosty". Wysłuchaliśmy 41 piosenek zaśpiewanych po angielsku, francusku, hiszpańsku czy rosyjsku. Gratulacje dla wszystkich uczestników oraz podziękowania dla opiekunów. Szczególne podziękowania dla organizatorów. WYNIKI XI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ „PIOSENKI JAK MOSTY” W DN.13.04.2018. UDZIAŁ W KONKURSIE WZIĘŁO 48 UCZNIÓW ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W CHOJNOWIE, SZKOŁY NR 4 W CHOJNOWIE, ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Z ROKITEK, KRZYWEJ, NIEDŹWIEDZIC, BUDZIWOJOWA, OKMIAN ORAZ ZE STAREGO ŁOMU. KLASY 1-3 SOLIŚCI 1. Hanna Michno kl.3 SP Krzywa „Perfect” Ed Sheeran (angielski) 2. Klara Kołodziej kl.3 SP3 Chojnów „No roots” Alice Merton (angielski) Jakub Cieślak kl.3 SP3 Chojnów „Tears in heaven” Eric Clapton (angielski) 3. Zofia Budakiewicz kl. 2 SP3 Chojnów „Derniere Danse” Indila (francuski) KLASY 4-5 SOLIŚCI 1. Lili Rogusz kl.5 SP3 Chojnów „Moonlight” Grace Vanderwaal (angielski) 2. Maria Perlak kl. 4 SP3 Chojnów „Non, je, ne, regrette rien” Edith Piaf (francuski) Daria Wilk kl. 4 SP Rokitki „Symphony” Zara Larsson (angielski) 3. Aleksandra Cichońska kl.4 SP3 Chojnów „All falls down” Alan Walker (angielski) WYRÓZNIENIA Martyna Czajka kl.4 SP3 Chojnów „Hurt” Christina Aguilera (angielski) Agata Dziewałtowska kl. 4 SP Krzywa „Oh la la” Britney Spears (angielski) Anastazja Chrzanowska kl.5 SP4 Chojnów „All of me” John Legend (angielski) KLASY VI-VII SOLIŚCI 1. Salme Rabeei kl. 7 SP4 Chojnów „Jolene” Miley Cyrus (angielski) Piotr Suchecki kl.6 SP3 Chojnów „Skyfall” Adele (angielski) 2. Olimpia Semieńczuk kl.7 SP Stary Łom „Unconditionaly” Kate Perry (angielski) Magda Lenart kl.6 SP Budziwojów „Katiusza” (rosyjski) 3. Aleksandra Jacyszyn kl.7 SP Rokitki „Hallelujah” Leonard Cohen (angielski) Bartosz Panas kl.6 SP Okmiany „Love yourself” Justin Bieber (angielski) KL.4-7 ZESPOŁY 1. Zofia Lipa, Klaudia Bartosik kl.6 SP Niedźwiedzice „Believer” Imagine Dragons 2. Wiktoria Kraińska, Julita Gajda, Marcelina Polowa kl.4 SP Rokitki „The shoop shoop song” Cher (angielski) 3. Zuzanna Kudelska, Magda Kondziołka kl.6 SP3 Chojnów „I see fire” Ed Sheeran (angielski) Wyróżnienie Marta Szulc kl.4, Kacper Tarnowski kl.5 SP Okmiany „Shake it off” Taylor Swift (angielski) Nagroda specjalna jury: 1. Wiktoria Bielecka kl.6 SP Krzywa „Stone cold” Demi Lovato (angielski) 2. Debora Luberda kl.6 SP4 Chojnów „I’m holding out for a hero” Bonnie Tyler (angielski)

2018-04-13 21:27

Próbny sprawdzian ósmoklasisty.

Uczniowie klas VII wczoraj, dzisiaj i jutro piszą próbny sprawdzian ósmoklasisty. To ich pierwsza próba zmierzenia się z trudnym tematem sprawdzianu kończącego szkołę podstawową. Wczoraj pisali sprawdzian z języka polskiego, dzisiaj z matematyki, a jutro będą pisać sprawdzian z języka angielskiego.

2018-04-11 21:03