uczniowie na warsztatach kulinarnych

Warsztaty kulinarne w PZS.

Klasa 8b i 8c odwiedziła chojnowski Powiatowy Zespół Szkół, gdzie nasi uczniowie brali udział w warsztatach kulinarnych.
Podziękowania dla organizatorów.
Zdjęcia Marta Lewicka-Kościk.

2023-06-01 07:48

portret Mikołaja Kopernika

Wystawa prac z konkursu plastycznego.

Wystawa prac z konkursu plastycznego „Droga do gwiazd – Mikołaj Kopernik, człowiek wielu talentów”.

2023-05-30 14:10

Odpłatność za obiady w czerwcu.

W związku z szybko zbliżającym się czerwcem i końcówką roku szkolnego uprzejmie prosimy rodziców uczniów korzystających ze stołówki szkolnej o indywidualne, telefoniczne (76 8188543 w. 27) dowiadywanie się o odpłatności za obiady za miesiąc czerwiec.
Opłaty za obiady proszę uiszczać najpóźniej do 10 czerwca.

2023-05-30 09:00

Mikołaj Kopernik

Wyniki konkursu plastycznego „Droga do gwiazd – Mikołaj Kopernik, człowiek wielu talentów”.

Komisja organizująca konkurs plastyczny „Droga do gwiazd – Mikołaj Kopernik, człowiek wielu talentów” ogłosiła wyniki tego konkursu.

Na konkurs wpłynęło 243 prace w różnych kategoriach wiekowych. Komisja konkursowa postanowiła nagrodzić i wyróżnić następujących przedszkolaków i uczniów:
Zespoły przedszkolne
I miejsce – Aleksandra Łukawiecka – PM 1
II miejsce – Hanna Metanowska – PM 1
III miejsce – Paulina Papież – PM1
Wyróżnienia:
Laura Rząsa, Igor Jagielski, Nina Bugajska, Anna Kawa, Martyna Garlińska - wszyscy z PM 1

Uczniowie klas I – III szkoły podstawowej,
I miejsce – Lena Kaczmarek SP 4
II miejsce – Piotr Kozłowski SP 3
III miejsce – Magdalena Pluskota SP3
Zuzanna Tymczyszyn SP4, Jan Szuszkiewicz SP3

Uczniowie klas IV – VI szkoły podstawowej,
I miejsce – Ola Zapalska SP3
II miejsce – Kamil Sawicki SP 3
III miejsce – Katarzyna Wróbel SP3
Karolina Cichońska SP3, Magdalena Chylak SP3, Mateusz Chylak SP3

Uczniowie klas VII – VIII szkoły podstawowej
I miejsce – Iga Grzesiak SP3
II miejsce – Dominika Wieczorek SP 3
II miejsce – Jagoda Karczmar SP3
Maja Guściora SP3, Natalia Błaszczyk SP3, Zofia Budakiewicz SP3

Nagrodzone i wyróżnione prace do obejrzenia od piątku w holu Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie.

Nagrody dla zwycięzców i wyróżnionych zostaną wręczone przez Burmistrza Miasta Chojnowa podczas Dni Chojnowa, na scenie głównej na chojnowskim rynku, w sobotę 3 czerwca 2023 r. po korowodzie

2023-05-29 13:05

logo programu google

Nowy projekt.

Szkoła przystąpiła do projektu Google "Innowacyjna Szkoła Google".

2023-05-23 20:45