uczniowie przed egzaminem

Egzamin ósmoklasisty.

Egzamin z języka polskiego - tuż przed rozdaniem zestawów egzaminacyjnych.
Trzymamy za Was kciuki.

2023-05-23 20:16

Alek i Mateusz z pucharem

Mistrzowie.

Mateusz i Aleksander zbierają tytuły mistrzowskie. Informacja o tym kolejnym osiągnięciu już była na fanpage, ale teraz znowu zapracowali na drugą „ściankę mistrzów”. Za nimi I Otwarte Mistrzostwa w Robotyce Komputerowej w Legnicy, przed nimi finał krajowy. Gratulacje za ten etap i życzenia kolejnych sukcesów. Opiekunem merytorycznym jest p. Bernarda Borkowska.

2023-05-23 20:12

dzieci obserwują pszczoły w ramce

Jak powstaje miód?

Dnia 19 maja br. odbyło się w kl.1a niecodzienne spotkanie z zaproszonymi gośćmi. Uczniowie mieli możliwość poznać życie pszczół oraz produkcję miodu. Swoją wiedzą podzieliła się pasjonatka pszczelarstwa p. Irena Nazar wraz ze swoją córką. Uczniowie mieli okazję obejrzeć żywe pszczoły i królową pszczół w specjalnym, pokazowym ulu. Obejrzeliśmy filmy nagrane w pasiece "Łasuch” p. Ireny. Były też przyrządy potrzebne do zbioru miodu i produkty pszczele. Chętne osoby mogły przymierzyć kombinezony przeznaczone do pracy w pasiece. Wyjątkowym etapem spotkania była degustacja przepysznego miodu. Z wielkim zainteresowaniem zgłębiliśmy tajniki wiedzy o pszczołach i ich roli w ekosystemie.
Anna Iwanicka
Zdjęcia Anna Iwanicka i Ewelina Podhajna.

2023-05-23 20:06

dzieci pod bankiem z balonikami

Wycieczki klas pierwszych do banku.

Dnia 17 maja br. uczniowie klas pierwszych odwiedzili PKO Banku Polskiego w Chojnowie. Celem wycieczki była popularyzacja idei oszczędzania wśród uczniów i poznanie zasad funkcjonowania banku. Dziękujemy Pani dyrektor banku, Joannie Korczak - Gedik i Pani Agacie Ziegert za wspaniałą lekcję z bankowości.
Opiekun SKO - Anna Iwanicka
Zdjęcia Anna Iwanicka i Małgorzata Uroda

2023-05-19 08:32

Franek z medalem

Kolejny sukces Franka.

W XXIX Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Halowych w Bornem Sulinowo Franciszek Olszewski zajął I miejsce w kategorii Kyorugi-65 kg.

Gratulacje dla mistrza.

2023-05-17 13:40