zwycięzcy powiatowego turnieju o ruchu drogowym

Najlepsi w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Mateusz Pisarski, Aleksander Czarny i Mateusz Chylak pod opieką p. Dariusza Wołoszyna zajęli I miejsce w rozegranym dzisiaj Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który odbył się w Legnicy. Dodatkowo Mateusz Pisarski zdobył tytuł najlepszego uczestnika. Gratulacje dla mistrzów. Kolejny etap to konkurs strefowy.

2023-04-26 21:26

plakat akcji żonkile 2023

Akcja społeczno-edukacyjna Żonkile 2023.

W 80. rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Ewy Wołoszyn i Katarzyny Jędraszczyk włączyli się w społeczno-edukacyjną Akcję Żonkile.
To ważne, by pamiętać o XI przykazaniu Mariana Turskiego "Nie bądź obojętny", by wiecznie trwało.
Akcję Żonkile wspierają Ambasadorzy i Ambasadorki: Wanda Traczyk-Stawska, Aleksandra Żebrowska, Ralph Kaminski, Bartosz Gelner.
Honorową Ambasadorką akcji Żonkile została Hanna Krall, pisarka i dziennikarka, autorka książki "Zdążyć przed Panem Bogiem".
#ŁączyNasPamięć
#AkcjaŻonkile

2023-04-19 21:17

Emma z dyplomami i medalem

Mistrzowie taekwondo.

W ostatnim turnieju charytatywnym taekwondo „Razem dla Klaudii” rozegranym 15 kwietnia 2023 r. w Chojnowie, na podium stawali: Emma Podkowa, Szymon Maj i Anna Struska.
Gratulacje dla wszystkich zwycięzców oraz życzenia kolejnych sukcesów.

2023-04-18 10:56

konkurs matematyczny

Szkolny konkurs matematyczny „MISTRZ MNOŻENIA I DZIELENIA”.

Pod koniec marca uczniowie klas II i III przystąpili do szkolnego konkursu matematycznego „MISTRZ MNOŻENIA I DZIELENIA” , którego celem była popularyzacja umiejętności sprawnego mnożenia i dzielenia w wybranym zakresie.
Wśród uczniów klas II następujące miejsca zajęli:
I miejsce Antoni K. z klasy IIa
II miejsce Kalina H. z klasy II b
III miejsce Antonina T. z klasy IIa
Wśród uczniów klas III następujące miejsca zajęli:
I miejsce Wojciech S. z klasy IIIa
II miejsce Zofia K. z klasy IIIa
III miejsce Amina S. z klasy IIIa
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu, która odbędzie się w przyszłym roku szkolnym!
Katarzyna Jędraszczyk

2023-04-12 21:40

pisanki

Życzenia świąteczne.