warsztaty ceramiczne w klasie 1a

Warsztaty ceramiczne klasy 1a.

Zdjęcia Anna Iwanicka.

2023-05-17 13:38

nagrodzeni uczniowie w konkursie

Konkurs ekologiczno - przyrodniczy kl. 1 - 3

Uczniowie kl. 1 - 3 wzięli udział w szkolnym konkursie ekologiczno - przyrodniczym. Celem konkursu było m. in. kształtowanie świadomości ekologiczno- przyrodniczej. Uczniowie rozwiązali test, w którym wykazali się wysokim poziomem wiedzy i umiejętności.

2023-05-17 13:34

dzieci na konkursie

Konkurs "Patriotyzm jutra".

Konkurs "Patriotyzm jutra" w Legnicy i udział w nim uczniów klasy 3a.

Zajęli 2 miejsce. Gratulacje.

Zdjęcia Ewelina Wiśniewska.

2023-05-17 13:30

zajęcia w klasie 1a

Oszczędzamy w SKO.

Zachęcamy uczniów do oszczędzania w Szkolnej Kasie Oszczędności. Na zdjęciach ,,nowi" członkowie SKO i warsztaty plastyczne w kl. 1a promujące oszczędzanie.

2023-05-11 22:23

zajęcia z uczniami klasy 1a

Zajęcia z Akademii Bezpiecznego Puchatka.

Uczniowie kl. 1 a wzięli udział w zajęciach z Akademii Bezpiecznego Puchatka, które przeprowadziły panie pedagog. Program edukacyjny skierowany jest do uczniów klas pierwszych szkół podstawowych i obejmuje tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci w czterech strefach: na drodze, w domu, w szkole oraz w Internecie.

2023-05-11 22:19