Przedstawienie klasy Va z okazji Walentynek.

Klasa Va pod opieką swojej wychowawczyni zaprezentowała dzisiaj uczniom przedstawienie związane ze zbliżającymi się Walentynkami. Były wspólnie śpiewane piosenki, wiersze o miłości, anegdoty oraz aforyzmy.

2017-02-09 22:03

Zabawa karnawałowa w klasach III.

Klasy III ze swoimi wychowawcami oraz rodzicami miały swoją zabawę karnawałową.

2017-02-09 22:01

Wyróżnienia dla najlepszych.

Tradycyjnie, na zakończenie I półrocza wręczone zostały upominki dla najlepszych uczniów. Puchar dla najaktywniejszej klasy otrzymała po raz kolejny klasa VIa. Uczniowie mieli również możliwość posłuchania rad jak bezpiecznie spędzać ferie. Wskazówki i przestrogi w tym zakresie udzielali chojnowscy policjanci - panowie Piotr i Marcin, którzy zostali zaproszeni na te spotkania przez panią pedagog. Gratulacje dla wyróżnionych.

2017-02-08 21:06

Pasowanie na czytelnika.

Panie bibliotekarki: Maria Lis i Ewa Więcek z uczniami Koła Przyjaciół Biblioteki przygotowały dla uczniów klasy I przedstawienie połączone z pasowaniem na czytelnika. Zdjęcia p. M. Książek.

2017-02-06 19:03

Spotkanie z poetką.

W dniu wczorajszym uczniowie klas III wzięli udział w spotkaniu z poetkę. Pani Ludwika Suchecka zaprezentowała dzieciom swoją twórczość ilustrowaną obrazami, które również p. Ludwika tworzy.

2017-02-02 20:50