Zajęcia z projektu.

Zdjęcia z zajęć rozwijających z przyrody prowadzonych w ramach projektu unijnego.

2017-02-13 17:35

Konkurs recytatorski.

W ostatni piątek przed feriami odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski „Znam utwory Marii Konopnickiej”. W konkursie brali udział uczniowie klas IV-VI i w takich kategoriach zostały również wręczone wyróżnienia i nagrody. W kategorii klas IV zwyciężyła Jagoda Musiał, wśród klas V – Piotr Bielecki oraz w klasach VI – Julia Woronowicz. Gratulacje dla wszystkich uczestników – poziom był bardzo wyrównany oraz podziękowania dla organizatorki p. Małgorzaty Szczepanowskiej oraz jury.

2017-02-11 18:45

Zajęcia z projektu.

Trwają zajęcia z projektu „Równe szanse w edukacji uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 oraz Gimnazjum nr 1 w Chojnowie”. W galerii zdjęć kolejna porcja obrazków.

2017-02-11 18:43

Zabawa karnawałowa w klasach II i I.

Klasa I oraz klasy II pod opieką swoich wychowawczyń oraz rodziców również miały swoją zabawę karnawałową.

2017-02-11 18:42

Zajęcia z projektu unijnego.

W szkole realizowane są zajęcia w ramach projektu "Równe szanse w edukacji uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 oraz Gimnazjum nr 1 w Chojnowie". Wartość projektu to 446 583,03 zł. Na jego realizację otrzymaliśmy dofinansowanie z UE w wysokości 424 245,43 zł. Zakupione pomoce oraz zajęcia prowadzane dla wielu uczniów przyczynią się do polepszenia szans edukacyjnych uczniów naszej szkoły oraz uczniów Gimnazjum nr 1 w Chojnowie. W zajęciach bierze udział 437 uczniów obu szkół oraz 43 nauczycieli, którzy również korzystają z zaproponowanych form doskonalenia.

2017-02-09 22:04