Jasełka w Niebieskim Parasolu.

Uczniowie pod opieką siostry Hiacynty oraz ks. Mateusza odwiedzili dzisiaj pensjonariuszy Niebieskiego Parasola, gdzie zaprezentowali szkolne jasełka. Zebrali za to zasłużone brawa. Pensjonariusze otrzymali również prezenty od samorządu uczniowskiego.

2016-12-14 18:34

Nagrody w konkursie „List do Mikołaja”.

W dniu dzisiejszym p. Maria Lis i p. Grażyna Klucznik wręczyły nagrody dla laureatów konkursu „List do Mikołaja”. Nagrodzone prace są naprawdę rewelacyjne.

2016-12-12 21:21

Nowe prace w szkolnych galeriach.

W szkolnych galeriach pojawiły się nowe prace. Zapraszamy do ich oglądania.

2016-12-12 21:19

Nagrody w konkursie plastycznym.

W ostatni piątek w legnickim Młodzieżowym Centrum Kultury wręczone zostały nagrody i wyróżnienia w Dolnośląskim Konkursie Plastycznym „Tradycje i zwyczaje Świąt Bożego Narodzenia”. Wyróżnienie otrzymała uczennica naszej szkoły Hanna Kądziołka z klasy IIb. Gratulacje dla Hanny.

2016-12-12 21:17

Kartki dla babć i dziadków.

Uczniowie klasy IIIc stworzyli piękne kartki dla swoich babć i dziadków.

2016-12-12 21:12