Chojnowski Orszak Trzech Króli.

Nasza szkoła (niebiescy) w Chojnowskim Orszaku Trzech Króli.

2017-01-06 13:39

Wigilia w klasie IIIb.

Zdjęcia p. A. Czarna.

2016-12-23 21:42

Szkolne jasełka.

W gościnnej sali chojnowskiego Domu Kultury zostały przedstawione szkolne jasełka. To już wieloletnia tradycja, że w okresie bożonarodzeniowym uczniowie prezentują uczniom, rodzicom i zaproszonym gościom jasełka. I jak co roku są one wspaniałym przedstawieniem, które wprowadza nas w świąteczny klimat. Nad całością przedstawienia czuwali reżyserzy, czyli s. Hiacynta i ks. Mateusz.

2016-12-21 23:15

Klasowe wigilie.

W szkole unosił się dzisiaj zapach świątecznych potraw. W każdej z klas, z pomocą rodziców, wychowawców i samych uczniów przygotowane zostały szkolne wigilie. Były życzenia świąteczne, uśmiechy, kolędowanie i rodzinna atmosfera.

2016-12-21 23:12

Kartki dla Chojnowian.

Stało się już tradycją składanie życzeń Chojnowianom przez naszych uczniów. Karki świąteczne przygotowane na zajęciach plastyki trafiły do rąk przechodniów, pracowników sklepów, zakładów punktów usługowych itp. Każda z tych kartek wywoływała uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Zdrowych i spokojnych świąt życzymy wszystkim mieszkańcom Chojnowa i okolic.

2016-12-21 23:09