Dzień Chłopaka w 2c.

W piątek chłopcy z 2c obchodzili swoje święto, z tej okazji dziewczynki zaśpiewały im głośne „sto lat”, wręczyły prezenty i słodkości, a także dyplomy Super Chłopaka. Wszystkim chłopcom z okazji ich święta życzymy zabaw szalonych, snów kolorowych, przygód wspaniałych, przyjaciół doskonałych, góry słodkości, mnóstwo radości!

2016-10-03 22:37

Dzień Chłopaka.

Z okazji Dnia Chłopaka panowie mieli dzisiaj swoje święto. Mężczyźni z klasy IIa świętowali w szkole, a z IId mieli zaproszenie do pizzerii Piccolo Mondo.

2016-09-30 21:46

Zajęcia w ogrodzie.

Klasa IIc brała udział w kolejnych zajęciach związanych z projektem „Ratujmy pszczoły, trzmiele – radości z nimi tak wiele”. Zajęcia w ogrodzie przeprowadziła p. Joanna Godecka. Zakończyły się one grupowym malowaniem plakatów związanych z tym tematem.

2016-09-29 22:29

Mały Mistrz – spotkanie ze sportowcem.

Na zaproszenie szkolnego koordynatora programu Mały Mistrz – pani Katarzyny Jędraszczyk, w którym uczestniczą uczniowie z klas I-III do szkoły zawitał prawdziwy mistrz sportu – p. Krzysztof Wołczek. Jest on piłkarzem, który w swojej karierze grał w kilku klubach piłkarskich, m. in. w Zagłębiu Lubin czy Śląsku Wrocław, gdzie w sezonie 2011/2012 ze Śląskiem wywalczył mistrzostwo Polski. W spotkaniu z nim brali udział uczniowie klas II. Świetnie opowiadał on o zdrowym odżywianiu, treningach, ciężkiej pracy, wytrwałości, nauce języków obcych. Następnie z uczniami klasy IIc na boisku szkolnym przeprowadził ćwiczenia sprawnościowe. Zajęcia zakończyły się wspólnym ćwiczeniem okrzyku: SP3 Chojnów .

2016-09-29 22:27

Zajęcia koła plastycznego.

Uczniowie z koła plastycznego potrafią zrobić coś z niczego - tym razem wykorzystali rolki z papieru toaletowego. Dodali do nich kolorowe liście i kawałki papieru ozdobnego, tworząc z nich piękne kwiaty do kącika plastycznego. Patrycja Olejnik.

2016-09-29 22:25