Koło plastyczne.

Pierwsze zajęcia koła plastycznego dotyczyły wakacji. Uczniowie wykonali okulary z ich wakacyjnymi wspomnieniami. Następnie umorusali paluszki w farbie w celu stworzenia kolorowych tancerzy oraz innych paluszkowych postaci – z odcisków powstały nawet dinozaury. Patrycja Olejnik

2016-09-22 22:51

Dzień kropki w 2c.

Klasa 2c obchodziła w tym roku Międzynarodowy Dzień Kropki. Z tej okazji wszyscy uczniowie ubrali się w kropki, a także wykonali kropkowe prace, które zapełniły naszą salę lekcyjną. Zapoznali się także z historią Vashti oraz zaprezentowali swoje talenty. Dzień ten zakończyliśmy zabawami na świeżym powietrzu, do których dołączyliśmy kolorowe piłki – nie mogło ich zabraknąć w tym kropkowym dniu. Patrycja Olejnik

2016-09-22 22:50

Wręczenie certyfikatów „Szkoła Dbająca o Bezpieczeństwo”.

W dniu dzisiejszym w obecności i z rąk Dolnośląskiego Kuratora Oświaty p. Romana Kowalczyka nasza szkoła otrzymała certyfikat „Szkoła Dbająca o Bezpieczeństwo”. W uroczystości wręczenia certyfikatów wzięła udział koordynatorka programu – p. Helena Malak-Fotiadis oraz dyrektor szkoły. W naszym województwie wyróżnienie takie otrzymało 13 szkół podstawowych, w tym nasza – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Chojnowie. Konkurs dotyczył systemu działań podejmowanych na rzecz bezpieczeństwa. Do udziału w nim zgłosiły się 233 szkoły i placówki z Dolnego Śląska, a wyróżnienie otrzymało tylko 30 (również gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne oraz placówki oświatowe). W Sali Kolumnowej Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu odbyło się dzisiaj podsumowanie tego konkursu i wręczenie wyróżnień. Certyfikat jest przyznany szkole do dn. 30 czerwca 2019 roku pod warunkiem dalszego, stałego i zadawalającego działania systemu. Gratulacje dla koordynatorki akcji p. Heleny Malak-Fotiadis.

2016-09-20 19:19

Sprzątanie świata 2016.

Pod opieką p. Borkowskiej i p. Nawrockiego uczniowie klas szóstych (choć nie tylko tych klas) wzięli udział w corocznej akcji Sprzątania Świata. W tym roku uczniowie zatroszczyli się o czystość w stałych rejonach wokół szkoły.

2016-09-20 19:16

Zajęcia w ogrodzie - cz. II.

Lekcje o owadach - cz. II.

2016-09-18 23:58