Wycieczka klasy Ib i IIb do Ostaszowa.

Wycieczka klasy IIb.

2016-05-23 23:12

Wycieczka klasy Ib i IIb do Ostaszowa.

Dnia 20 maja br. uczniowie kl. I b i kl. II b pod opieką wychowawczyń i rodziców uczestniczyli w wycieczce do Ostaszowa. Dzieci były w osadzie rycerskiej, gdzie przygotowano dla nich mnóstwo atrakcji. Potem była przejażdżka bryczką, zwiedzanie muzeum przyrodniczego i oglądanie żywych zwierząt. Wycieczka była bardzo udana i wzbudziła zainteresowanie uczniów. Anna Iwanicka

2016-05-23 23:10

Nasi na meczu Zagłębia.

Nasi młodzi kibice Zagłębia Lubin pod opieką nauczycieli mogli uczestniczyć w ostatnim meczu Zagłębia z Lechem Poznań wygranym przez Miedziowych 3:0.

2016-05-23 23:08

Próby w tańcu belgijskim.

W szkole trwa nauka i próby w tańcu belgijskim. Pod czujnym okiem koordynatorki - p. Joanny Godeckiej - uczniowie i nauczyciele przy muzyce uczą się kroków tego tańca. Już 1 czerwca spróbujemy wspólnie z uczniami pozostałych chojnowskich szkół zatańczyć go na chojnowskim rynku.

2016-05-19 23:36

Konkurs polonistyczny.

Wybrani uczniowie klas IV-VI wzięli dzisiaj udział w konkursie polonistycznym "Lubię język polski". Wyniki już niebawem.

2016-05-19 23:33