Majowy Festyn Trójki

Program festynu.

2016-05-11 23:22

Nowe gadżety dla kibiców.

Sobotni festyn zbliża się dużymi krokami. O ofercie dla miłośników Zagłębia Lubin niedawno pisaliśmy. Teraz mamy dodatkową gratkę dla fanów Miedzi Legnica. Od klubu otrzymaliśmy plakat z autografami zawodników oraz piłkę - również z autografami. Mamy nadzieję, że oba cenne gadżety znajdą również nabywców podczas przewidywanej aukcji.

2016-05-11 23:10

Przedstawienia klasy IIc.

Dnia 11 maja uczniowie klasy IIc mieli przyjemność wystąpić przed uczniami i wychowawcami klas młodszych w krótkim przestawieniu Agnieszki Frątczak pt. „Ścieżką pod górkę”. Inscenizacja opowiadała o życiu i przydatności zwierząt w przyrodzie. Dziękuję Rodzicom i uczniom za zaangażowanie w przygotowanie kostiumów i scenografii dl przedstawienia. Wych. Maria Pękala

2016-05-11 23:08

Nowe prace w szkolnych galeriach.

W szkolnych galeriach pojawiły się nowe prace. Zapraszamy do ich oglądania.

2016-05-11 23:06

Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny.

Trzyosobowe drużyny klas V brały dzisiaj udział w Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym. Jury pod przewodnictwem p. M. Szczepanowskiej sprawdzało wiedzę reprezentacji tych klas dotyczącą mitologii starożytnych Greków i Rzymian. Pytania nie były wcale takie łatwe. Zwyciężyła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 4, II miejsce zajęła I reprezentacja klasy Va, III miejsce – II drużyna z klasy Va i IV miejsce – drużyna z klasy Vb. Gratulacje dla uczestników i podziękowania dla organizatorki.

2016-05-10 20:42