Konkurs ortograficzny klas II i III.

W dniu dzisiejszym odbył się kolejny etap szkolnego konkursu ortograficznego klas II-III. Przeprowadziła go p. M. Spes. Wynik II etapu: klasy II 1 miejsce - Klaudia Gruber IIa i Nikola Grzyb IIc 2 miejsce - Martyna Czajka IIc 3 miejsce - Kinga Balicka IIb klasy III 1 miejsce - Wiktor Szklarz IIIb 2 miejsce - Aleksandra Więcław IIIa 3 miejsce - Aleksander Kozakowski IIIa W tym roku zwycięzcą konkursu klas II została Klaudia Gruber z klasy IIa, która dwukrotnie zajęła I miejsca. Spośród uczniów klas III nie wyłoniono zwycięzcy. Nikt nie zajął dwukrotnie punktowanych miejsc.

2016-05-10 20:40

Wycieczka w Karkonosze.

Klasa IVa i Va ze swoimi wychowawczyniami wybrały się na 3-dniową wycieczkę w Karkonosze. Program wycieczki był bardzo bogaty: wycieczka nad wodospad Kamieńczyka, odwiedziny w Muzeum Lalek, wizyta w hucie szkła, kościółek Wang, schronisko Samotnia, zamek Chojnik i wiele innych atrakcji. Pogoda dopisała ale można było też jeszcze pochodzić po śniegu.

2016-05-10 20:38

Doświadczenia przyrodnicze w Gimnazjum nr 1 w Chojnowie.

W dniu 29 kwietnia uczniowie klasy 6a i 6b uczestniczyli w prezentacji multimedialnej oraz przeprowadzili doświadczenia fizyczno–przyrodnicze w Gimnazjum nr 1 w Chojnowie. Zajęcia przygotowała i przeprowadziła wraz z uczniami pani Iwona Majerowska. Uczniowie naszej Szkoły aktywnie i z zainteresowaniem wykonali doświadczenia, wykazali się również posiadaną wiedzą. Opiekun grupy Izabela Hibner - Majewska

2016-05-02 21:32

Piłka i koszulka Zagłębia Lubin.

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy z klubu piłkarskiego KGHM Zagłębie Lubin (już na 3 miejscu w tabeli) wspaniałe pamiątki. Są to m.in. piłka z podpisami wszystkich zawodników oraz pomarańczową koszulkę meczową NIKE również z podpisami zawodników. Będą one do osiągnięcia dla chętnych podczas Majowego Festynu Trójki, który odbędzie się 14 maja. Wystawione one będą na licytacji dla wszystkich chętnych. Dochód z ich sprzedaży zasili konto rady rodziców.

2016-04-28 23:02

Olimpiada z języka angielskiego i niemieckiego.

Uczniowie z 5 szkół (SP Okmiany, SP Krzywa, ZSP Rokitki, SP 4 Chojnów i SP 3 Chojnów) - łącznie 65 uczestników - wzięło dzisiaj udział w IV Międzyszkolnej Olimpiadzie Języka Angielskiego i Niemieckiego dla kl.4-6. Wyniki olimpiady językowej: 1. Język niemiecki KLASY 6 Marcin Sokołowski - SP Okmiany - I miejsce Natalia Moskwa - SP3 Chojnów - II miejsce Julia Musiał - SP3 Chojnów - III miejsce Kacper Rogowski - SP3 Chojnów - III miejsce Igor Górski - SP Okmiany - III miejsce Grzegorz Bojczuk - SP3 Chojnów - III miejsce KLASY 5 Marcelina Wiśniewska - SP3 Chojnów - I miejsce Emilia Dziurbiel - SP Okmiany - II miejsce Natalia Bałuch - SP3 Chojnów - III miejsce KLASY 4 Kacper Kapral - SP3 Chojnów - I miejsce Joanna Sobczyszyn - SP Okmiany - II miejsce Wiktoria Grudzińska - SP3 Chojnów - III miejsce Bartosz Brożyna - SP3 Chojnów - wyróżnienie Marta Jadach - SP3 Chojnów - wyróżnienie Piotr Bielecki - SP3 Chojnów – wyróżnienie 2. Język angielski KLASY 6 Gracjan Fedak - SP3 Chojnów - I miejsce Michał Janusz - SP4 Chojnów - I miejsce Grzegorz Bojczuk - SP3 Chojnów - II miejsce Natalia Moskwa - SP3 Chojnów - III miejsce Alicja Łopuszyńska - SP Rokitki - III miejsce KLASY 5 Marcelina Wiśniewska - SP3 Chojnów - I miejsce Mikołaj Wołoszyn - SP4 Chojnów - II miejsce Anna Kowal - SP Krzywa - III miejsce KLASY 4 Kacper Kapral - SP3 Chojnów - I miejsce Hubert Kupczyński - SP4 Chojnów - I miejsce Marta Jadach - SP3 Chojnów - II miejsce Jakub Kucharski - SP3 Chojnów - III miejsce Arkadiusz Gawron - SP3 Chojnów - II miejsce Jan Czapski - SP3 Chojnów - III miejsce Michał Krupa - SP Rokitki kl. 4 - III miejsce Wiktoria Grudzińska - SP3 Chojnów - III miejsce Martyna Łosińska - SP3 Chojnów - III miejsce Gratulacje dla wszystkich uczestników, a szczególne dla zwycięzców oraz organizatorów.

2016-04-28 23:00