Zajęcia koła plastycznego.

Uczestnicy koła plastycznego pamiętają o Międzynarodowym Dniu Ziemi, który świętujemy 22 kwietnia, dlatego wykleili z wydzieranki gazetowej naszą planetę, następnie farbami namalowali kontynenty i wody. Kolejne zajęcia to: stworzenie z rolek po papierze toaletowym kolorowe zwierzątka. Następnie, wykorzystując folię bąbelkową, dzieci namalowały farbami wiosenne łąki. Patrycja Olejnik

2016-04-22 00:17

Nowe fryzury w klasie I c.

Uczniowie klasy Ic wyhodowali sobie nowe fryzury (wyłącznie w kolorze zielonym). Po niedługim czasie powstał piękny, zielony ogródek. W naszym klasowym ogródku zakwitła fasola. Rozkwitła też zielona trawa, która sprowadziła wiosnę do naszej sali. Patrycja Olejnik

2016-04-22 00:15

Sfora w szkole.

Dzieci z klas pierwszych miały możliwość oglądać pokazy psich zaprzęgów. Szkołę odwiedziły pieski z chojnowskiego Klubu Psich Zaprzęgów „Sfora Chojnów” ze swoimi opiekunami. Pomimo chłodnego dnia na twarzach wszystkich dzieci zagościł uśmiech.

2016-04-22 00:10

Konkurs ortograficzny.

21.04.2016 W dniu wczorajszym został przeprowadzony Szkolny Konkurs Ortograficzny pod nazwą „Mistrz Ortografii”. Wzięli w nim udział uczniowie klas IV-VI. Konkurs zorganizowała p. Małgorzata Szczepanowska. Wyniki już niebawem.

2016-04-22 00:07

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej.

W dniu dzisiejszym odbył się już IX Finał Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej "Piosenki jak mosty". W konkursie brało udział prawie 40 uczestników. Poziom występów był bardzo wysoki i wyrównany. Jury miało trudny wybór, ale wbrało najlepszych. Wyniki" Wyniki: w kategorii klas I-III I miejsce ex aequo: Lily Rogusz - SP3 i Aleksandra Cichońska i Martyna Czajka - SP3 II miejsce: Hanna Fidor - SP4 III miejsce: Julia Kamińska - SP3 wyróżnienia: Klasa Kołodziej - SP3, Oliwia Butrym i Aleksandra Nawrocka - SP Krzywa, Marcelina Polowa, Patrycja Łopuszańska, Daria Wilk - ZSP Rokitki w kategorii klas IV-VI: I miejsce ex aequo: Piotr Suchecki - SP3 i Natalia Sigłowa - SP4 II miejsce: Oliwia Czarachowicz, Marta Koziar, Zuzanna Koszykowska, Konrad Kwidziński - ZSP Rokitki III miejsce ex aequo: Oliwia Pachla - SP4, Katarzyna Baczmańska - SP3 wyróżnienia: Damian Zarzycki - SP Okmiany, Jowita Maślej - SP3, Martyna Bijak i Weronika Hajder - SP4 Gratulacje dla wszystkich uczestników i brawa dla zwycięzców."

2016-04-19 23:23