Dyplomy i medale w Synapsiku.

W dniu dzisiejszym wręczone zostały dyplomy i wyróżnienia w konkursie Synapsik, który obejmował uczniów klas I-III. Najlepsi otrzymali również medale za osiągnięcie najlepszych rezultatów.

2016-04-25 22:37

Nagrody za Dzień Czytania Tolkiena.

W dniu dzisiejszym nasza reprezentacja na chojnowskich obchodach Międzynarodowego Dnia Czytania Tolkiena otrzymała z rąk przedstawicielki organizatora nagrody za udział w tym wydarzeniu.

2016-04-25 22:33

Synapsik z angielskiego.

W ostatni piątek uczniowie klas I-III brali udział w konkursie Synapsik - tym razem z języka angielskiego.

2016-04-24 23:37

Konkurs pisarski o Marii Konopnickiej.

Dnia 21 kwietnia odbył się konkurs pisarski dla klas IV-VI „Życie i twórczość Marii Konopnickiej”. Celem konkursu było zinterpretowanie postaci patronki, popularyzację wiedzy o patronce i zwiększenie zainteresowań czytelniczych. W konkursie wzięło udział 13 uczniów. Maria Lis

2016-04-22 00:41

Klasy I w Domu Kultury.

Klasa Ic i Id ze swoimi wychowawczyniami odwiedziły dziś Dom Kultury, gdzie mogły oglądać występy zespołów teatralnych biorących udział w kolejnej edycji Silebii czyli konkursu szkolnych zespołów teatralnych.

2016-04-22 00:21