dzień kapcia

Akcja Samorządu Uczniowskiego.

2023-01-16 09:41

terminy rekrutacji

Terminy rekrutacji do klas I szkoły podstawowej.

Terminy związane z rekrutacją do klas I na rok szkolny 2023/2024.
Druk zgłoszenia (dla dzieci z obwodu szkoły) lub podania (dla dzieci spoza obwodu szkoły) - tutaj: http://trojka-chojnow.cba.pl/zgloszenie.pdf

2023-01-13 09:53

konkurs SKO

Konkurs SKO

2023-01-10 07:45

choinka

Życzenia świąteczne.

Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy, Przyjaciele Szkoły, drodzy Uczniowie.
Mija kolejny rok naszej pracy. Rok wspólnych działań i projektów, rok wytężonej pracy.
Rok, który jednocześnie pokazał, jak kruche jest poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Rok, który pokazał, jak współczuć tym, którzy stracili bliskich, jak można pomagać potrzebującym, jak po prostu być dobrym człowiekiem.
Dziękuję Wam wszystkim za to, że potrafimy odnaleźć w sobie dobro, współczucie i miłość.
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam wszystkim zdrowia, odpoczynku, radości i wielu pięknych chwil spędzonych w rodzinnym gronie. Niech Nowy Rok przyniesie optymizm, mnóstwo inspiracji i sukcesów oraz nadzieję na spokojniejszą przyszłość.
Mariusz Szklarz

2022-12-23 15:46

dzieci przy stole wigilijnym

Spotkania wigilijne w klasach młodszych.

W ostatnim dniu nauki przed świętami odbyły się w klasach spotkania wigilijne.

2022-12-23 15:35