dzieci bawią się robotami

Warsztaty z robotyki w kl. 1a.

Warsztaty z robotyki w kl. 1a przeprowadzili uczniowie z klasy szóstej- Aleksander i Mateusz. Zadaniem pierwszoklasistów było zaprogramowanie trasy robotów. Zajęcia dostarczyły uczniom wiele radości i dały możliwość zrealizowania własnych pomysłów.

2023-02-10 21:40

dzieci bawią się robotami

Warsztaty z robotyki w kl. 1a.

2023-02-10 21:35

tablica z pracami uczniów

Konkurs plastyczny z SKO.

Uczniowie kl. 1-6 wzięli udział w konkursie plastycznym "Żyrafa Lokatka - maskotka SKO". Za pomysłowe, oryginalne i estetyczne prace uczniowie otrzymali nagrody.

Opiekun SKO - Anna Iwanicka

2023-02-10 21:31

Michał odbiera nagrodę.

Kolejny sukces Michała.

Do finału IV Dolnośląskiego Festiwalu Piosenki Polskiej „Gdzie Ci Artyści Szaleni?” zakwalifikowano uczniów z 16 Szkół Podstawowych Dolnego Śląska, m.in. z Bielawy, Legnicy Polkowic, Brzegu Dolnego. Finaliści występowali w 4 kategoriach: Kategoria 1: klasy 1-2 (7 finalistów) Kategoria 2: klasy 3-4 (10 finalistów) Kategoria 3: klasy 5-6 (14 finalistów w tym Michał) Kategoria 4: klasy 7-8 (11 finalistów) Po przesłuchaniu wszystkich finalistów JURY przyznało nagrody w poszczególnych kategoriach oraz GRAND PRIX dla najlepiej wykonanego polskiego utworu z lat 70-80-90-tych. Tym najlepszym okazał się Michał Kowalczyk ze Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Marii Konopnickiej w Chojnowie, który zdobył GRAND PRIX za utwór „Zielono mi”. Michał już po raz trzeci reprezentował naszą szkołę na tym Festiwalu zdobywając dwukrotnie II miejsca. Opiekunem Michała po raz kolejny był Pan Tomasz Susmęd oraz Mariusz Kowalczyk.
Zdjęcia Mariusz Kowalczyk oraz https://glogow.naszemiasto.pl/
Gratulacje dla Michała i życzenia kolejnych sukcesów.

2023-02-05 15:22

śpiewające dzieci

Konkurs kolęd i pastorałek.

Zdjęcia Mariusz Nawrocki

2023-02-02 13:55