Dzień Rodziny w klasie IIIb.

Uczniowie klasy IIIb pod opieką swojej wychowawczyni p. Anny Iwanickiej zaprezentowali swoim rodzicom przedstawienie z okazji minionego Dnia Matki oraz zbliżającego się Dnia Ojca pod wspólnym mianownikiem Dnia Rodziny.

2015-06-14 22:47

Konkurs ortograficzny.

Klasy II i III miały już swój konkurs ortograficzny. Tym razem wzięli w nim udział przedstawiciele klas starszych. P. Małgorzata Szczepanowska zorganizowała go dla klas V i VI. Wyniki już niebawem.

2015-06-14 22:45

Nawyki zdrowego żywienia.

Coroczne zajęcia związane z promocją zdrowych nawyków żywieniowych poprowadziła przedstawicielka legnickiego SANEPIDu. W zajęciach wzięli udział uczniowie klas VI i III.

2015-06-14 22:43

Bezpieczne wakacje.

W ramach programu "Bezpieczne wakacje" klasy IV wzięły udział w akcji rysowania obrazków o tej tematyce. Polem popisu było dla nich boisko szkolne.

2015-06-14 22:41

OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO NAUCZYCIELA EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

Nazwa i adres jednostki: Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej ul. Kościuszki 30, 59-225 Chojnów Wymiar zatrudnienia: 2 etaty nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej Umowa o pracę na czas określony – rok szkolny 2015/2016 Do składania ofert może przystąpić osoba, która spełnia następujące wymagania: Wymagania niezbędne: • posiada obywatelstwo polskie, • posiada wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym, • spełnia warunki zdrowotne niezbędne do wykonywania zawodu nauczyciela, • posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych, • nie była karana za przestępstwo umyślne oraz nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne, • przestrzega podstawowych zasad moralnych. Wymagane dokumenty: • List motywacyjny CV z opisem przebiegu pracy zawodowej, • Kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe, • Kserokopie świadectw potwierdzających przebieg pracy zawodowej, • Kserokopia dokumentu potwierdzającego tożsamość – dowód osobisty, • Oświadczenie, że kandydat nie był karany za przestępstwo umyślne oraz nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne, • Oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywanie pracy na stanowisku nauczyciela, • Oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) w celu przeprowadzenia naboru na stanowisko nauczyciela Edukacji wczesnoszkolnej. Termin i miejsce składania dokumentów: 1. Dokumenty należy składać w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 3 ul. Kościuszki 30 w Chojnowie do dnia 19 czerwca 2015 r. do godz. 10.00. 2. Dokumenty powinny znajdować się w zamkniętej kopercie oznaczonej imieniem i nazwiskiem kandydata z dopiskiem: „Nabór na stanowisko nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej”. 3. Dokumenty, które wpłyną po upływie tego terminu nie będą rozpatrywane. 4. Osoby zakwalifikowane do drugiego etapu naboru, zostaną poinformowane telefonicznie. 5. Informacja o wynikach naboru zostanie opublikowana na stronie BIP szkoły, 6. Dokumenty osób niezakwalifikowanych na ww stanowisko można odbierać do dnia 30.06.2015 r. (dokumenty nieodebrane zostaną komisyjnie zniszczone)

2015-06-09 20:19