Wyjazd do Myśliborza klasy IIIa i Vb.

Klasa IIIa i Vb ze swoimi wychowawczyniami odwiedziły Centrum Edukacji Ekologicznej i Krajoznawstwa w Myśliborzu, gdzie spędzili 2 dni na badaniu, oglądaniu i nauce. Pogoda sprzyjała zajęciom w terenie.

2015-06-18 23:11

Wycieczka klas I.

We wtorek klasy Ia i Ic wybrały się na wycieczkę do wrocławskiego ZOO. Uczniowie podczas wycieczki podziwiali najróżniejsze zwierzęta świata, a także odwiedzili Afrykarium, które wywarło na nich ogromne wrażenie. Prócz zwiedzania był też czas na krótki odpoczynek i zakup pamiątek. Po kilkugodzinnym zwiedzaniu wszyscy zadowoleni i zmęczeni powrócili do domu.

2015-06-18 23:09

Nasi laureaci chojnowskiego dyktanda.

MISTRZ ORTOGRAFII ZIEMI CHOJNOWSKIEJ Krystian Jastrzębski II MIEJSCE EX AEQUO: Gracjan Fedak V MIEJSCE EX AEQUO: Michał Krynicki VII MIEJSCE EX AEQUO: Gabriela Spes Marcelina Wiśniewska IX MIEJSCE - Paweł Nitecki

2015-06-17 00:13

Odwiedziny zawodników z Oriensu.

Naszą szkołę odwiedzili zawodnicy i opiekunowie chojnowskiego klubu sportowego Oriens MTB. Do klubu należą m.in. nasi uczniowie, którzy zaprezentowali dzisiaj swoim kolegom sprzęt i metody treningu. Oprócz tego klasy IV i V miały możliwość poznania osiągnięć zawodników tego klubu.

2015-06-17 00:06

Wizyta w Myśliborzu.

W nagrodę za czołowe miejsca Natalii i Huberta w konkursie CEEiK dotyczącym recyklingu klasa IVa i Va otrzymały dwudniowy, darmowy pobyt w Centrum Edukacji Ekologicznej i Krajoznawstwa w Myśliborzu.

2015-06-17 00:05