Konkurs ortograficzny klas II i III.

W ramach corocznego cyklu konkursów ortograficznych najlepsi znawcy ortografii z klas II i III pisali dyktando. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród już niedługo.

2015-05-21 08:24

Nagrody w konkursie plastycznym.

W dniu dzisiejszym, w bibliotece szkolnej, w obecności organizatorów - wychowawców świetlicy odbyło się wręczenie nagród w wiosennym konkursie plastycznym dla uczniów klas I-III. Przy soczku i ciastkach dzieci otrzymały nagrody i upominki za swoje prace.

2015-05-18 19:45

Klasy IV na wycieczce w Ostaszowie.

Na zaproszenie p. Marka Cieślaka – Dyrektora Przemkowskiego Parku Krajobrazowego klasy IV ze swoimi wychowawczyniami i rodzicami-opiekunami miały szanse brać udział w specjalnym programie edukacyjnym. W Ostaszowie pod Przemkowem – na terenie Stawów Przemkowskich czwartaki brali udział w konkursach i zawodach przygotowanych specjalnie dla nich. Były trofea i nagrody dla najlepszych. A dla wszystkich – smaczna grochówka. Podziękowania dla p. dyrektora i pracowników parku za dzień pełen wrażeń.

2015-05-11 22:07

Klasy Ia i Ic na wycieczce w Legnicy.

W ubiegły piątek klasy Ia i Ic udały się z wycieczką do Legnicy. W tym dniu głównym punktem wyjazdu była wizyta w Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej i obejrzenie spektaklu pt. „Niekończąca się opowieść”. Ponadto pierwszoklasiści mieli okazję zwiedzić park miejski oraz palmiarnię. Uczniowie powrócili do domów w świetnych humorach i niezapomnianymi wrażeniami. Katarzyna Jędraszczyk

2015-05-11 22:05

Nagrody w konkursie plastycznym.

W czwartek, w Urzędzie Miejskim w Chojnowie odbyło się uroczyste wręczenia nagród podsumowujących konkurs na kartkę i jajko wielkanocne. Konkurs został ogłoszony przez Młodzieżową Radę Miasta. Główne miejsca zajęli uczniowie z naszej szkoły pod kierunkiem p. Grażyny Klucznik. W kategorii "Jajko wielkanocne" najwyższe miejsca zajęły: Karolina Czerniawska. Laura Kunysz i Beata Walz. W kategorii "Kartka wielkanocna" czołowe miejsca zajęli: Gabriela Spes, Marlena Pakosz, Kacper Stankiewicz i Magdalena Kurzawa. Nagrody wręczał Burmistrz Miasta Chojnowa p. Jan Serkies. Gratulacje dla nagrodzonych oraz opiekuna. Podziękowania dla opiekuna MRM p. Anny Świdurskiej.

2015-05-09 21:42