Przekaż proszę 1% podatku.

Czy wiesz, że możesz przekazać 1% należnego podatku dochodowego na organizację pożytku publicznego i tym sposobem pomóc uczniom Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie? Przekaż proszę 1% na: STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ TRÓJKI W CHOJNOWIE NR KRS 0000321822 NR KONTA 76 1090 2675 0000 0001 1126 0410 Pamiętaj, że 1% podatku nic Cię nie kosztuje, a dla nas znaczy wiele! Pamiętaj o tym składając swoje zeznanie roczne, czyli popularnego PIT'a! Wystarczy wpisać nazwę organizacji pożytku publicznego i nr KRS w rozliczeniu podatkowym (PIT) za rok 2013. DZIĘKUJEMY! Dotychczas ze środków zebranych przez stowarzyszenie zostały zakupione nowe blaty do wszystkich stolików uczniowskich w szkole, sprzęt do salki fitness, dofinansowano remont toalet dla 6-latków, położono tynk strukturalny na jednej ze ścian w świetlicy szkolnej, zakupiono 12 strojów dla akrobatek, 1 strój dla naszej mistrzyni w kolarstwie MTB, dofinansowano wyjazdy do szkolnych wycieczek, zakupiono ławki na I i II piętro szkolne.

2015-03-31 22:10

Smaczne babeczki w klasie Ic.

Dzieci z klasy Ia otrzymały dziś smaczny prezent. Mama Mileny - p. Małgorzata upiekła i przygotowała dla wszystkich pierwszaków z Ic pyszne babeczki. Podziękowania dla mamy :)

2015-03-30 21:24

Nowe prace w szkolnych galeriach.

W szkolnych galeriach pojawiły się nowe prace. Zapraszamy do ich oglądania.

2015-03-30 21:22

Przedstawienie klasy Ia

Klasa Ia pod opieką swojej wychowawczyni p. K. Jędraszczyk przedstawiła dzisiaj przedstawienie o zbliżających się świętach. Były wierszyki i piosenki. Wszystkie występujące dzieci były pięknie ubrane i świetnie przygotowane.

2015-03-30 21:20

Konkurs Wiedzy Pożarniczej - II etap.

W Starostwie Powiatowym w Legnicy odbył się dzisiaj kolejny, powiatowy etap XXXVIII Konkursu Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Nasze miasto reprezentował Gracjan i Maciek pod opieką p. Heleny Malak-Fotiadis. Nasi reprezentanci, uczniowie klasy V zajęli miejsca tuż poza podium. Podziękowania dla opiekuna i uczestników.

2015-03-30 18:18