Nowe prace w galeriach.

W szkolnych galeriach zostały wystawione nowe prace. Zapraszamy do ich oglądania.

2015-03-17 20:10

Zajęcia z umuzykalniania.

Dzisiejsze występy artystów z jeleniogórskiej Filharmonii Dolnośląskiej poświęcone były muzyce słowiańskiej, czyli "Na słowiańską nutę". Muzycy zaprezentowali muzykę i piosenki z naszej części Europy. Były więc utwory polskie, czeskie, ukraińskie, rosyjskie czy bułgarskie. Wszystkie związane były ze zbliżającą się porą roku - wiosną. Uczniowie oprócz słuchania brali udział we wspólnych tańcach czy tworzeniu muzyki - i wychodziło to im naprawdę świetnie.

2015-03-16 21:36

Rozgrywki siatkarskie.

Najlepsi siatkarze z klas VI rozegrali dzisiaj mecze w ramach rozgrywek piłki siatkowej podstrefy legnickiej. Rozgrywki odbyły się w Szkole Podstawowej w Wilkowie, gdzie nasi zawodnicy pod wodzą p. Mariusza Nawrockiego zmierzyli się z drużynami z Wilkowa, Męcinki i Legnicy. Po zaciętych meczach zajęli 4 miejsce. Gratulacje za piękne mecze.

2015-03-13 21:08

Przedstawienie klasy IIIb - SKO.

Klasa IIIb ze swoją wychowawczynią zaprezentowała przedstawienie dotyczące zalet oszczędzania. P. Iwanicka - opiekunka SKO wręczyła również nagrody i wyróżnienia za udział w konkursie plastycznym o oszczędzaniu. Wręczone zostały również nagrody za konkurs ortograficzny klas II i III.

2015-03-10 18:03

Dzień Kobiet w szkole.

Również uczniowie ze starszych klas przygotowali dla swoich koleżanek specjalny program. Każda klasa zaprezentowała krótkie scenki pod wspólnym tytułem "Kobiety". Były liryczne wersy znanych poetów, piosenki oraz skecze.

2015-03-09 19:15