Szkolny turniej tenista stołowego.

Pani Sylwia Kułacz zorganizowała dla uczniów klas IV i V turniej tenisa stołowego. W rozgrywkach wzięło udział 11 zawodników i zawodniczek.

2014-12-02 18:19

Szkolne warsztaty świąteczne.

Klasy V pod opieką swoich wychowawczyń oraz p. J. Sawickiej oraz H. Salastowicz pracowały dzisiaj nad świątecznymi ozdobami. W szkole zapachniało świerkiem i piernikiem. Jutro - Kiermasz Świąteczny. Już niedługo święta....

2014-12-02 18:17

Szkolna choinka.

Niedługo Święta Bożego Narodzenia z tej okazji w naszej szkole pojawiła się pięknie udekorowana choinka. Dekorowały ją uczennice kl. 6a : Weronika Bielecka, Konstancja Iwańska, Gabriela Spes, Maria Łajus, Karolina Rudziak, Jagoda Guściora, Hanna Konarzewska, Aleksandra Borkowska, Agnieszka Szczęsna oraz Milena Dąbrowska. Wszystkie dziewczyny starały się, aby nadać naszej szkołe charakter świąteczny. Weronika Bielecka

2014-12-02 18:16

Zmiany w świetlicy szkolnej.

W tym roku szkolnym w naszej świetlicy nastąpiło wiele zmian. Starą półkę na tornistry zastąpiły dwa dużo większe, eleganckie regały, dzięki czemu powstał oddzielny kącik, w którym dzieci mogą zostawiać swoje plecaki. Wymieniono również stare wieszaki na ubrania. Pusta dotąd sala, została wyposażona w nowe funkcjonalne i kolorowe meble. Dzieci pracują obecnie przy ładnych, dostosowanych do ich wzrostu stolikach. Jednak pobyt na świetlicy to przede wszystkim zabawa. Mamy więc bogatą bazę klocków, gier planszowych, puzzli i układanek edukacyjnych. Piękny kącik zabaw znajduje się na dywaniku tuż za regałami na tornistry. Zwolennicy gier komputerowych też mają powód do zadowolenia, gdyż zakupiono cztery nowe komputery, z których chętnie korzystają podczas zajęć świetlicowych. Zmęczeni trudami nauki uczniowie mogą wypoczywać na wygodnych pufach, materacach i siedziskach relaksacyjnych. Czas można urozmaicić oglądając bajki, filmy lub audycje prezentowane na 32 calowym telewizorze LCD. Nadmiar energii można natomiast zagospodarować, grając w kręgle lub pokonując rozkładany tor przeszkód. Nic dziwnego, że dzieci chętnie przebywają na świetlicy, a ich ilość stale wzrasta. Nie należy tu umniejszać roli wychowawców, którzy cały czas czuwają nad bezpieczeństwem i porządkiem w sali oraz dbają o bogatą ofertę zajęć. Dużą zaletą świetlicy jest możliwość korzystania na miejscu z pysznych obiadów przygotowywanych w sąsiadującej z nami kuchni. Gotujące tam panie, dbają o zdrowe i urozmaicone menu. Wychowawcy świetlicy.

2014-12-01 22:04

Spotkanie z pracownikiem MONARu.

W ramach zajeć związanych z profilaktyką przeciwuzależnieniową klasy VI spotkały się z p. Dariuszem Bełdowskim z MONARu. Przeprowadził on zajęcia-warsztaty, które poruszały zagadnienia związane z tymi problemami.

2014-11-29 21:19