Konkurs recytatorski

W dniu dzisiejszym odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski "Znam utwory Marii Konopnickiej". Z trudnymi tekstami prozy w klasach V i VI oraz wierszy w klasach IV zmagali się wybrani uczniowie i uczennice z tych klas. Jury miało trudny wybór ze wskazaniem tych najlepszych. Ostatecznie w klasach IV zwyciężyła Julia Woronowicz, w klasach V - Karolina Czerniawska, a w klasach VI - Marta Klimczyk. Gratulacje dla wszystkich uczestników oraz podziękowania dla organizatorki - p. Małgorzaty Szczepanowskiej i całego składu jury.

2014-12-15 18:29

Pokazy w Decathlonie

Na zaproszenie p. dyrektor legnickiego Decathlonu nasz grupa akrobatyczna Piramida pod opieką p. H. Kaczyńskiej zorganizowała właśnie w tym sklepie pokaz swoich umiejętności. Dziewczęta pokazały kilka swoich nowych układów, które spotkały się z gorącym przyjęciem oglądających gości. Podziękowanie dla akrobatek, trenerki jak również dla rodziców za sprawną organizację dojazdów.

2014-12-14 21:24

IV Szkolne Sztafety Pływackie

W ostatni czwartek na basenie zostały rozegrane IV Szkolne Sztafety Pływackie. Braly w nich udział reprezentacje dziewcząt i chłopców z klas III-VI. Nad sprawną organizacją czuwał p. M. Nawrocki wraz z p. S. Kułacz oraz ratownikami z basenu.

2014-12-13 16:13

Nowe osiągnięcia Kuby.

Kuba Grzela zdobywa kolejne trofea. Na Ogólnopolskim Turnieju Mikołajkowym w Ju-jitsu pod Patronatem Prezydenta Miasta Zielona Góra zajął on I miejsce w kategorii kata parami, a w grappingu miejsce IV. Gratulacje dla młodego judoki.

2014-12-09 17:35

Odwiedziny górnika w klasie IIIa.

Z okazji Barbórki klasę IIIa odwiedził sztygar Krzysztof Wilk. Ciekawie i barwnie opowiadał o pracy górników. Dzieci usłyszały też wiele informacji na temat maszyn pracujących nad i pod ziemią. Dziękujemy! Mirosława Spes

2014-12-09 12:58