Protokół z przeprowadzonego naboru na stanowisko nauczyciela-wychowawcy świetlicy.

PROTOKÓŁ z przeprowadzonego naboru na stanowisko nauczyciela-wychowawcy świetlicy w Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnowie z dnia 6 sierpnia 2014 r. W dniu 21 lipca 2014 r. zgodnie z regulaminem naboru na wolne stanowisko pracy zastała podana do wiadomości publicznej informacja o wszczęciu procedury rekrutacji na stanowisko: nauczyciel – wychowawca świetlicy. Dodatkowo informacja została przekazana do Powiatowego Urzędu Pracy w Chojnowie. Komisja Rekrutacyjna, powołana przez Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie w składzie: 1. Mariusz Szklarz – przewodniczący komisji 2. Grażyna Klucznik – wiceprzewodnicząca komisji 3. Anna Iwanicka – członek komisji 4. Mirosława Spes – członek komisji po przeprowadzeniu postępowania konkursowego stwierdza, że: 1. Do postępowania konkursowego swoje aplikacje złożyło 7 kandydatów 2. Po przeprowadzeniu analizy formalnej komisja zakwalifikowała 7 kandydatów, którzy zostali powiadomieni telefonicznie o zakwalifikowaniu do drugiego etapu oraz o miejscu i terminie przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej. 3. Rozmowy kwalifikacyjne polegały na zadaniu kandydatom takich samych lub podobnych pytań związanych ze stanowiskiem pracy, na który prowadzony jest nabór. Najlepsze wyniki uzyskali następujący kandydaci uszeregowani wg poziomu spełnienia przez nich wymagań określonych w ogłoszeniu o naborze, wyrażonych liczbą uzyskanych punktów 1. Joanna Trajewska – 60 pkt 2. Kamila Wiśniewska – 56 pkt 3. Anna Orzechowska – 52 pkt Podpisy członków komisji: 1. Mariusz Szklarz 2. Grażyna Klucznik 3. Anna Iwanicka 4. Mirosława Spes

2014-08-06 11:49

OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO: NAUCZYCIELA WYCHOWAWCY W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO: NAUCZYCIELA WYCHOWAWCY W ŚWIETLICY SZKOLNEJ Nazwa i adres jednostki: Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej ul. Kościuszki 30, 59-225 Chojnów Wymiar zatrudnienia: 1 ETAT NAUCZYCIELA - WYCHOWAWCY W ŚWIETLICY SZKOLNEJ Umowa o pracę na czas określony – rok szkolny 2014/2015 Do składania ofert może przystąpić osoba, która spełnia następujące wymagania: Wymagania niezbędne: • posiada obywatelstwo polskie, • posiada wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym, • spełnia warunki zdrowotne niezbędne do wykonywania zawodu nauczyciela, • posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych, • nie była karana za przestępstwo umyślne oraz nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne, • przestrzega podstawowych zasad moralnych. Wymagane dokumenty: • List motywacyjny CV z opisem przebiegu pracy zawodowej, • Kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe, • Kserokopie świadectw potwierdzających przebieg pracy zawodowej, • Kserokopia dokumentu potwierdzającego tożsamość – dowód osobisty, • Oświadczenie, że kandydat nie był karany za przestępstwo umyślne oraz nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne, • Oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywanie pracy na stanowisku nauczyciela, • Oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celu przeprowadzenia naboru na stanowisko nauczyciela -wychowawcy świetlicy. Termin i miejsce składania dokumentów: 1. Należy składać w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 3 ul Kościuszki 30 w Chojnowie dnia 30 lipca 2014r. do godz. 10.00. 2. Dokumenty powinny znajdować się w zamkniętej kopercie oznaczonej imieniem i nazwiskiem kandydata z dopiskiem: „Nabór na stanowisko nauczyciela – wychowawcy w świetlicy szkolnej”. 3. Dokumenty, które wpłyną po upływie tego terminu nie będą rozpatrywane. 4. Osoby zakwalifikowane do drugiego etapu naboru, zostaną telefonicznie poinformowane. 5. Informacja o wynikach naboru zostanie opublikowana na stronie BIP szkoły, 6. Dokumenty osób nie zakwalifikowanych na wyżej wymienionym stanowisko można odbierać do dnia 22 sierpnia 2014 r. (dokumenty nieodebrane zostaną komisyjnie zniszczone)

2014-07-21 13:18

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014.

Rok szkolny minął bardzo szybko i w ostatni piątek odbyło się jego uroczyste zakończenie. Na placu przed szkołą spotkali się uczniowie, ich rodzice, nauczyciele, wychowawcy, pracownicy szkoły. Uroczystość rozpoczęła się polonezem zatańczonym przez uczniów klas VI oraz ich ślubowaniem na sztandar szkoły. Wręczone zostały nagrody dla najlepszych uczniów, podziękowanie dla rodziców, prezenty dla uczniów opuszczających szkołę, Po tej uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, gdzie otrzymali świadectwa ich szkolnej nauki. A teraz - już wakacje. Spokojnych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

2014-06-29 23:00

Orły Trójki 2014

W tym roku po raz pierwszy Kapituła Orłów Trójki przyznała wyróżnienia naszym uczniom, którzy występując w różnych konkursach, zawodach, turniejach osiągają na nich wysokie lokaty i nagrody. Tytuły Orłów Trójki w tym roku uzyskali: Marta Zatwarnicka z klasy VIb, Nikola Drozd z klasy Vb, Marta Klimczyk z klasy Vb i Kacper Wolski również z klasy Vb. Zdobywali oni w wojewódzkich, ogólnopolskich lub międzynarodowych konkursach, turniejach i zawodach najwyższe lokaty, złote medale, tytuły mistrzowskie. Gratulacje dla wyróżnionych.

2014-06-29 22:53

Rajd rowerowy.

17.06.2014 uczniowie klasy 4a i 4b wybrali się na rajd rowerowy do Michowa. Trasa Chojnów – Goliszów – Michów obejmowała przejazd drogami polnymi. W gospodarstwie agroturystycznym u państwa Mażuchowskich dzieci mogły odpocząć oraz upiec kiełbaskę. Justyna Piróg

2014-06-26 23:32