Nowe prace w galeriach.

W szkolnych galeriach pojawiły się nowe, interesujące prace. Zapraszamy do ich oglądania.

2014-06-19 22:49

Wycieczka klas I.

Klasy I ze swoimi wychowawczyniami odwiedziły dzisiaj wioskę rycerską w Ostaszowie. Każdy z młodych rycerzy miał okazję stoczyć pojedynek na miecze czy postrzelać z łuku.

2014-06-17 21:26

Próby poloneza.

Niedługo zakończenie roku szkolnego. Klasy VI przygotowują się do tego wydarzenia pod opieką p. G. Klucznik biorąc udział w próbach poloneza, który uświetni ten ważny dla wszystkich dzień.

2014-06-16 20:26

Mini-Mundial.

Z okazji brazylijskiego Mundialu w naszej szkole rozgrywane są mini mistrzostwa czyli Mini-Mundial. W rozgrywkach biorą udział drużyny klas IV-VI. W dniu dzisiejszym zostały rozegrane mecze grupowe. Nad całością rozgrywek czuwa główny sędzia zawodów - p. M. Nawrocki. W najbliższym czasie - finały.

2014-06-16 20:25

Nowe trofeum Nikoli.

W rozgrywanym w ostatni weekend w Opolu Ogólnopolskim Turnieju Teakwondo uczennica klasy Vb Nikola Drozd zdobyła kolejne trofeum. W kategorii "Walki w hogo" Nikola zajęła I miejsce i zdobyła złoty medal. Gratulacje dla mistrzyni.

2014-06-16 20:23