Sukces Kuby.

W dniu dzisiejszym w Starostwie Powiatowym w Legnicy odbył się finał powiatowy Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Nasz reprezentant - ucz. Jakub Szczupak z kl. VIb zajął w nim I miejsce i będzie reprezentować Powiat Legnicki na etapie wojewódzkim. Gratulacje dla Kuby i jego opiekuna - p. Heleny Malak-Fotiadis.

2014-03-31 22:35

Przedstawienie o wiośnie klasy Ib.

Klasa Ib pod opieką swoje wychowawczyni p. U. Chmielewskiej oraz p. Lucyny przedstawiła dzisiaj dzieciom z klas I-III spektakl o wiośnie. Pomimo nie najlepszej pogody na zewnątrz, w szkole, dzięki wszystkim uczniom i wychowawczyniom zrobiło się zielono i wiosennie.

2014-03-25 19:50

Pierwszy Dzień Wiosny.

Marzanno, Marzanno, Ty zimowa Panno, Do wody cię wrzucamy, Bo Wiosnę witamy! Tak żegnaliśmy zimę, a witaliśmy wiosnę. Z kukłami marzannami poszliśmy nad chojnowski staw. Każdy uczeń recytując wierszyk moczył swoją kukłę w wodzie. Później wrzuciliśmy marzanny do reklamówki. Cieszyliśmy się, że pogoda nam dopisała. Z radością można było powitać pierwszy wiosenny dzień. Nasze mokre kukły wyrzuciliśmy do śmietnika. Mamy nadzieję, że nie wróci już zimowa pogoda.

2014-03-21 23:14

Konkurs w klasie IIa

Parę dni temu w klasie IIa odbył się Konkurs Pięknego Czytania.

2014-03-21 23:10

Przygotowanie do Wiosny

Klasa Ia przygotowuje się do powitania Wiosny - robią Marzannę.

2014-03-20 00:26