Konkurs o służbach ratownictwa.

"Ludzie w mundurach, czyli służby ratownictwa i inne instytucje odpowiedzialne za bezpieczeństwo” Pod takim tytułem odbył się 11 kwietnia br. w Szkole Podstawowej w Niedźwiedzicach Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowała drużyna z klasy IIa w składzie: Piotr Bielecki, Natalka Mazur i Kuba Kucharski. Uczestnicy opowiadali o pracy ludzi w mundurach związanych z górami, czyli Górskim Ochotniczym Pogotowiu Ratunkowym. Ich wystąpienie zostało wysoko ocenione przez komisję, bo zajęliśmy I miejsce, a nagroda wieża-radiomagnetofon powędruje do klasy IIa. Piotr Bielecki otrzymał również nagrodę Wójta Gminy Chojnów jako najaktywniejszy uczestnik konkursu. Dziękujemy organizatorom z SP Niedźwiedzice za zaproszenie naszej szkoły na ten konkurs oraz miłą atmosferę i dobrą zabawę. Helena Malak-Fotiadis

2014-04-13 11:11

Sprawdzian klas III.

Klasy III pisały dzisiaj test sprawdzający ich wiadomości po 3 latach nauki w szkole.

2014-04-10 21:47

Nowe prace w szkolnych galeriach.

W szkolnych galeriach pojawiły sie nowe prace. Zapraszamy do ich oglądania.

2014-04-05 20:50

Spotkanie z pisarzem.

4 kwietnia br. Biblioteka Miejska we Chojnowie zorganizowała spotkanie z Grzegorzem Kasdepke. Autor 13 książek dla dzieci. twórca postaci Kuby i Buby, z humorem i wielką cierpliwością opowiadał opowaidał o swoim życiu, twórczości i pasjach. Obecni na spotkaniu uczniowie klasy IIA wraz z wychowawczynią gorąco dziękują pracownikom biblioteki za możliwość spotkania z niezwykłym człowiekiem.

2014-04-05 20:48

Plan rekolekcji wielkopostnych.

Plan rekolekcji wielkopostnych: Poniedziałek - 7 kwietnia W określonych godzinach spotkania z rekolekcjonistą w salce gimnastycznej Godz. 8.00 - I grupa uczniów - klasy I-II Godz. 8.55 - II grupa uczniów - klasy III-IV Godz. 9.50 - III grupa uczniów - klasy V-VI Oprócz tych spotkań - normalne zajęcia szkolne Wtorek - 8 kwietnia W określonych godzinach spotkania z rekolekcjonistą w salce gimnastycznej Godz. 8.00 - I grupa uczniów - klasy I-II (część klas młodszych wyjeżdża później do teatru) Godz. 8.55 - II grupa uczniów - klasy III-IV Godz. 9.50 - III grupa uczniów - klasy V-VI Oprócz tych spotkań - normalne zajęcia szkolne Środa - 9 kwietnia Godz. 9.00 - spowiedź św. w Małym Kościele (klasy III-VI) Godz. 10.00 - msza św. w Małym Kościele (klasy I-VI) Później do domu. Dzieci przychodzą do kościoła pod opieką rodziców lub nauczycieli, jeżeli rodzice pracują. Świetlica szkolna w tym dniu pracuje normalnie.

2014-04-01 18:57