Podsumowanie konkursu SKO.

Klasa Ib pod opieką swojej wychowawczyni przedstawiła dziś dzieciom z młodszych klas krótkie przedstawienie o oszczędzaniu. Spotkanie było jednocześnie podsumowaniem ogłoszonego wcześniej konkursu plastycznego pod tytułem: "Oszczędzam w SKO, bo marzę o...". Autorzy najlepszych prac zostali nagrodzeni upominkami ufundowanymi przez chojnowski oddział banku PKO BP.

2013-04-05 22:17

Sprawdzian klas VI

4 kwietnia uczniowie klas VI pisali sprawdzian szóstoklasisty. Jest on podsumowaniem i sprawdzeniem wiedzy, którą zdobyli podczas 6 lat nauki w szkole podstawowej. Do tegorocznego sprawdzianu w naszej szkole przystąpiło 60 uczniów piszących go w 5 salach. Na Dolnym Śląsku pisało go ponad 24 tys. szóstoklasistów. Wyniki będą znane pod koniec maja. Arkusze tegorocznego sprawdzianu do obejrzenia tutaj - http://oke.wroc.pl/images/library/File/pdfy/S1_132.pdf

2013-04-05 22:16

Nagrody za konkurs ortograficzny.

W dniu dzisiejszym dyrektorka legnickiej szkoły Efekt - organizatorka Chojnowskiego Konkursu Ortografii i Czytania ze Zrozumieniem - wręczyła nagrody dla najlepszych. W klasach II-III pierwsze miejsce w Chojnowie zdobyła Gabriela Gierasimczyk z klasy IIIb, II miejsce - Dominik Wierzbicki z klasy IIIa, a III miejsce zajęła Natalia Moskwa również z klasy IIIa. W kategorii klas IV-V I miejsce w Chojnowie zajęła Marta Zatwarnicka z klasy Vb, II miejsce Jagoda Jadach - również z klasy Vb, a III miejsce Sandra Jóźwiak z klasy Va. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy. Gratulacje dla najlepszych oraz uczestników.

2013-03-26 22:24

Spotkania z chemią i fizyką.

Na zaproszenie uczniów i nauczycieli Gimnazjum nr 1 nasi szóstoklasiści odwiedzili mury tej szkoły. Specjalnie dla nich ich starsi koledzy oraz nauczyciele chemii i fizyki przygotowali specjalny pokaz doświadczeń i procesów chemicznych. Wrażeń było co niemiara.

2013-03-25 22:51

Wiosenne świętowanie

Na II piętrze pojawiła się wystawa prac związanych ze zbliżającymi się świętami. Pomimo zimowej aury mamy wreszcie wiosenny kącik z pracami dzieci z klas III oraz II. Wystawę przygotowały panie: U. Chmielewska. B. Kruk i M. Pękala.

2013-03-23 22:07