Zajęcia z umuzykalniania.

Zdjęcia Patrycja Wiśniewska.

2022-01-18 12:45

Kolejny sukces Michała.

Sukces Michała we Wrocławiu. W XII Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu" Michał Kowalczyk zająć II miejsce. Gratulacje i życzenia kolejnych sukcesów.

2022-01-16 12:07

Życzenia świąteczne.

Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy, Przyjaciele Szkoły, drodzy Uczniowie. Mija kolejny rok naszej pracy. Rok wspólnych działań i projektów, rok wytężonej pracy pomimo trudnych uwarunkowań, które po części zmieniły nasze podejście do życia. Dziękuję Wam wszystkim za to, że potrafimy te trudności razem przezwyciężać. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam wszystkim zdrowia, odpoczynku, radości i wielu pięknych chwil spędzonych w rodzinnym gronie. Niech Nowy Rok przyniesie optymizm, mnóstwo inspiracji i sukcesów oraz nadzieję na spokojniejszą przyszłość. Mariusz Szklarz

2021-12-21 19:57

Wigilie klasowe.

Wigilia klasy 4b. Zdjęcia Agnieszka Bielecka.

2021-12-17 20:23

Nauka zdalna.

14 grudnia 2021 r. opublikowano rozporządzenie MEiN z dnia 13 grudnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Zgodnie z powyższym rozporządzeniem nauka stacjonarna w szkołach zostaje zawieszona od dn. 20 grudnia 2021 r. do 9 stycznia 2022 r. Na wniosek rodziców uczniów uczęszczających do klas I–III w przypadku, gdy rodzic nie może zapewnić opieki swoim dzieciom w tym okresie, szkoła będzie organizowała dla tych dzieci opiekę (zajęcia świetlicowe) wraz z możliwością realizacji zajęć z wykorzystania metod i technik kształcenia na odległość (podobnie jak odbywało się to w poprzednim roku szkolnym). Nauka zdalna dla wszystkich uczniów to dni 20-22 grudnia 2021 r. oraz 3-5 stycznia 2022 r. Dzień 7 stycznia jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

2021-12-17 08:27