Dzień postaci z bajek na świetlicy

Zdjęcia Kamila Sławińska.

2021-12-07 22:18

Dzień pluszowego misia na świetlicy.

Zdjęcia Kamila Sławińska.

2021-12-07 22:12

Mikołaj w szkole.

Jak co roku o tej porze, szkołę odwiedził Mikołaj ze swoją świtą. Dla wszystkich uczniów przyniósł wypasione worki słodyczy i napracował się przy ich rozdawaniu. Bardzo duże podziękowania dla p. Borkowskiej i Książek za organizację tegorocznego mikołaja. Równie duże podziękowania dla rady rodziców za kupno i przygotowanie 443 worków prezentów. Jesteście the best. Podziękowania również dla Mikołaja, który doposażył zaplecze sportowe.

2021-12-06 21:38

Próbny egzamin klas ósmych.

Uczniowie klas ósmych pisali dzisiaj I część próbnego egzaminu ósmoklasisty. Był to egzamin z języka polskiego. Jutro i pojutrze dalsze części: matematyka i język obcy. Trzymamy kciuki za naszych ósmoklasistów.

2021-12-06 21:35

Kolejny sukces Franka.

W rozegranym w ostatnich dniach w Warszawie Pucharze Polski P2 Kadetów w Taekwondo Olimpijskim uczeń naszej szkoły Franciszek Olszewski po 4 walkach zajął 2 miejsce i zdobył srebrny medal. Gratulacje dla wicemistrza oraz życzenia kolejnych sukcesów sportowych.

2021-12-02 21:31