Konkurs języka angielskiego.

19 maja 2017 odbył się w naszej szkole Konkurs Języka Angielskiego dla kl. 3. Poziom był bardzo wyrównany. Uczniowie świetnie napisali test leksykalno-gramatyczny. Najlepsi okazali się: I miejsce Szymon Myszograj kl.3c II miejsce Ksawery Olchowy kl.3a Michał Piróg kl.3c III miejsce Wojciech Hołowinski kl.3a Wiktor Gnas kl.3c Magda Mroczko kl.3b wyróżnienia Jakub Gucał kl.3c Kamil Suwała kl.3b Gratulujemy wyników! Justyna Piróg

2017-05-19 23:06

Zajęcia z fitlight.

Ostatnie zajęcia sportowe prowadzone przez p. Stanisława Kwiatkowskiego z Zagłębia Lubin prowadzone były z wykorzystaniem najnowszego wynalazku zachęcającego dzieci do sportowej rywalizacji czyli urządzeniem fitlight. Zabawa była przednia.

2017-05-19 23:04

Zajęcia z plastyki.

Uczniowie klas IV pokazali prawdziwą sztukę uliczną. Street art ich wykonaniu można było zobaczyć nie na ulicach, ale na szkolnym boisku, gdzie ujawniali swoje plastyczne talenty.

2017-05-19 23:03

Wizyta w szkole p. Rafała Kubackiego.

Na zaproszenie p. Agnieszki Bieleckiej naszą szkołę odwiedził p. Rafał Kubacki. To utytułowany zawodnik judo, wielokrotny mistrz Polski, mistrz Europy, dwukrotny mistrz świata. Jest on również nauczycielem akademickim i oraz wiele swojego czasu poświęca na propagowanie wśród dzieci i młodzieży zdrowego trybu życia i sportu. I z takim właśnie przesłaniem przyjechał do naszych uczniów prezentując zasady zdrowego rozwoju, roli ruchu, sportu w życiu młodych ludzi. Rozmowa spotkała się z dużym zainteresowaniem uczniów. Po spotkaniu można było uzyskać autograf od mistrza. Zdjęcia: Mariusz Nawrocki.

2017-05-16 23:20

Warsztaty filmowe w Legnicy.

Klasa II d i zespół Czirliderek wzięły udział w interaktywnych warsztatach filmowych. W hotelu Qubus w Legnicy wraz z profesjonalną ekipa filmową nagraliśmy własną - muzyczną wersję w filmu "Szewczyk Dratewka". Niebawem na popisy aktorskie naszych kolegów i koleżanek zaprosimy wszystkich uczniów naszej szkoły :) Zdjęcia i tekst: Joanna Godecka

2017-05-16 23:17