Świat zaklęty w strunach.

Kolejne spotkanie z muzyką to bliższe zapoznanie z harfą. Po raz pierwszy nasi uczniowie mogli poznać ten wyjątkowy instrument. Czy na harfie się gra wyłącznie rękami? Ile strun ma harfa i jak się w tym gąszczu nie pogubić. To wszystko mogli poznać dzisiaj ci, którzy brali udział w koncertach zaprezentowanych przez artystów Filharmonii Dolnośląskiej z Jeleniej Góry.

2017-04-26 23:20

Zajęcia z przedsiębiorczości.

W ramach Dnia Przedsiębiorczości naszą szkołę odwiedziły uczennice z CKU w Legnicy, które pomagały nauczycielom w zajęciach.

2017-04-25 22:10

Najmłodszy mistrz taekwondo.

Gracjan Sitarz z klasy Ia w ostatnim turnieju taekwondoo w Kórniku zajął III miejsce. Gratulacje dla najmłodszego z naszych sportowców.

2017-04-25 22:08

Dzień Ziemi z klasą IIa.

W ramach obchodów Dnia Ziemi uczniowie klasy IIa z wychowawcą wyruszyli na wycieczkę. Na specjalnych słupach przyklejali plakaty propagujące ekologiczny styl życia. Przy okazji odwiedzili też chojnowskie pomniki przyrody. Po powrocie do klasy oglądali filmy na temat oszczędzania energii. Mirosława Spes

2017-04-25 22:04

Zielona szkoła klasy IIIa i IIIc.

Cz. III zdjęć.

2017-04-25 22:01