Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2016/2017.

Rozpoczęliśmy kolejny nowy rok szkolny. Naukę rozpoczyna u nas blisko 30 pierwszaków, co nas bardzo cieszy. Byli oni dzisiaj obecni wraz ze swoimi rodzicami i bliskimi. Są też nowi uczniowie w starszych klasach. Wśród nauczycieli i wychowawców są również nowe osoby: p. Katarzyna Bartłomiejczyk, p. Agnieszka Mroczkowska-Gucał, p. Janina Fedoszczak, i ks. Mateusz Wyspiański. Życzymy wszystkim - uczniom, nauczycielom, wychowawcom, pracownikom szkoły, by ten rok był dla nich czasem spokojnym, bezpiecznym, ciekawym i spełniającym ich oczekiwania.

2016-09-01 20:08

Prace w szkolnym ogrodzie.

Pomimo wakacji ruszyły już prace w szkolnym ogrodzie. Po otrzymaniu dotacji z Fundacji Wrzosowa Kraina w ramach akcji „Działaj lokalnie” realizowany jest projekt „Uratujmy pszczoły, trzmiele - radości przy tym tak wiele!” . Pierwsze prace dotyczyły ustawienia wykonanych wcześniej domków dla owadów oraz tablicy informacyjnej. Nad całością projektu czuwa pomysłodawczyni-koordynatorka p. Joanna Godecka. Podziękowanie dla osób zaangażowanych w prace.

2016-08-31 22:54

Stypendia burmistrza.

W dniu dzisiejszym, już po raz trzeci zostały wręczone stypendia Burmistrza Miasta Chojnowa za bardzo dobre wyniki w nauce, osiągnięcia naukowe i sportowe. Wyróżnienia z rąk burmistrza otrzymała trójka naszych absolwentów - najlepszych uczniów pod względem wyników na świadectwie. Nagrody otrzymali: Natalia Moskwa, Grzegorz Bojczuk i Kacper Rogowski. Wśród pozostałych wyróżnionych była również liczna rzesza naszych starszych absolwentów. Wszystkim wyróżnionych składamy gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów.

2016-08-30 23:00

Dzień rodziny w klasie Ic.

Uczniowie klasy Ic spotkali się 23 czerwca, po południu ze swoimi Rodzicami na uroczystym Dniu Rodziny, w trakcie którego pięknie recytowali wiersze, śpiewali piosenki z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca, a także wręczyli Gościom własnoręcznie wykonane prezenty. Po uroczystości miał miejsce słodki poczęstunek, a po nim wszyscy udali się do swoich domów, aby kibicować naszej Reprezentacji. Patrycja Olejnik

2016-06-28 20:52

Orły Trójki 2016.

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego w sali chojnowskiego Domu Kultury wręczone zostały również statuetki oraz cenne nagrody rzeczowe dla uczniów szczególnie wyróżniających się w działalności na forum szkoły oraz poza nią. Laureatami tegorocznych Orłów Trójki zostali: Gracjan Fedak, Natalia Moskwa, Karolina Czerniawska, Grzegorz Bojczuk, Kacper Rogowski i Wiktor Zapłata. Gratulacje dla wyróżnionych.

2016-06-27 00:04