Dzień Edukacji Narodowej – cz. 2.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej również klasy IV-VI przygotowały uroczystość. Każda z klas po opieką swojego wychowawcy zaprezentowała krótkie przedstawienia składające się z wierszyków, piosenek, anegdot i informacji, które były zaprezentowane przez całe klasy albo wybranych uczniów.

2015-10-15 17:13

Dzień Edukacji Narodowej.

Z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej klasa IIc ze swoją wychowawczynią przygotowała przedstawienie. Były wierszyki, piosenki, żarty oraz egzamin dla nauczycieli. Nie wszyscy nauczyciele poradzili sobie z trudnymi pytaniami zadawanymi przez uczniów. Po południu odbyło się uroczyste spotkanie w Domu Kultury, gdzie wręczano m.in. nagrody Burmistrza Miasta Chojnowa dla zasłużonych nauczycieli. Z naszej szkoły nagrodę otrzymała p. Maria Lis. Wszystkiego najlepszego z okazji święta dla wszystkich pracowników szkoły.

2015-10-13 22:25

Spotkanie z pisarzem.

W ramach spotkań z ciekawymi ludźmi, uczniowie klas szóstych mieli dzisiaj okazję wziąć udział w prezentacji p. Tomasza Kuby Kozłowskiego. Pan Tomasz jest pisarzem, reportażystą, kolekcjonerem, badaczem historii. Tematem jego zainteresowań są Kresy. I o tym nasi uczniowie mogli dzisiaj usłyszeć. Były opowieści o Lwowie, Orlętach Lwowskich, początkach skautingu oraz ciekawostkach z tych terenów. Wg opinii p. Tomasza nasi uczniowie byli wyjątkowo aktywną i posiadającą wiedzę w tym temacie grupą.

2015-10-12 20:41

Wycieczka klas VI.

Klasy VI ze swoimi wychowawczyniami odwiedziły Ranczo Grapa k. Nowych Łąk. Trochę gorsza pogoda nie przeszkodziła w korzystaniu z uroków ośrodka.

2015-10-08 21:02

Nowe prace w szkolnych galeriach.

W szkolnych galeriach nowe prace pojawiają się z dużą częstotliwością. I jak zwykle są to prace warte oglądania, do czego zachęcamy.

2015-10-07 20:43