Nowe prace w szkolnych galeriach.

Nasi szkolni artyści nie próżnują. W obu galeriach pojawiły się nowe, ciekawe prace.

2015-10-01 21:59

Dzień Chłopaka w klasie IIa.

Klasa IIa Dzień Chłopca świętowała podczas popołudniowej dyskoteki. Wśród tańców i śpiewów, były liczne konkurencje dla chłopców, w których zdobywali oni różne tytuły. Zabawa przebiegła w miłej atmosferze i wszyscy zadowoleni zakończyli wspólne świętowanie.

2015-10-01 21:56

Wycieczka klas III.

Klasy III ze swoimi wychowawczyniami oraz p. pedagog odwiedziły dzisiaj Ranczo Grapa k. Nowych Łąk. Uczniowie mieli okazję sprawdzić swoją sprawność fizyczną na obiektach ośrodka oraz zobaczyć i dotknąć zwierząt żyjących na ranczo.

2015-09-30 17:53

Dzień Chłopaka w klasie Ia.

Z okazji Dnia Chłopaka męska część klasy Ia otrzymała dzisiaj super prezenty. Każdy z chłopaków z tej klasy otrzymał kubek ze swoim imieniem oraz rysunkami Skippera, Rico, Kowalskiego i Szeregowego czyli Pingwinów z Madagaskaru.

2015-09-30 17:50

Ambasadorzy Bezpiecznego Internetu.

Uczniów klas III odwiedziła dzisiaj Wędrująca Akademia Bezpiecznego Internetu. Pani Magdalena Falkowska-Ceran oraz pani Alicja Bar z fundacji kulturaonline.pl przeprowadziły z uczniami zajęcia związane z nauką postaw związanych z dbaniem o własne bezpieczeństwo w sieci. Informacja na facebooku: https://www.facebook.com/AmbasadorzyBezpiecznegoInternetu

2015-09-28 21:32