Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2015/2016

No i rozpoczęliśmy. 1 września 2015 r. tuż po godz. 9.00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Naukę rozpoczyna u nas blisko 100 pierwszaków, co nas bardzo cieszy. Byli oni dzisiaj obecni wraz ze swoimi rodzicami i bliskimi. Są też nowi uczniowie w starszych klasach. Wśród nauczycieli i wychowawców są również nowe osoby: p. Joanna Godecka, p. Partycja Olejnik, p. Kinga Kozakowska-Rusin, s. Ewa Poros czy ks. Tomasz Ślazyk. Życzymy wszystkim - uczniom, nauczycielom, wychowawcom, pracownikom szkoły, by ten rok był dla nich czasem spokojnym, ciekawym i spełniającym ich oczekiwania. Zdjęcia w galerii zdjęć.

2015-09-01 19:13

Stypendia burmistrza.

27 sierpnia 2015 r. w Domu Schrama wręczone zostały nagrody-stypendia Burmistrza Miasta Chojnowa za wyniki w nauce, osiągnięcia naukowe, artystyczne oraz stypendia sportowe. Gratulacje dla wyróżnionych.

2015-08-29 01:13

Zdjęcia klas 2014/2015.

Zdjęcia klas z ostatniego roku szkolnego.

2015-06-28 23:00

Orły Trójki 2015.

W sali Domu Kultury podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2014/2015 odbyło się również wręczenie statuetek i nagród dla Orłów Trójki, którymi w tym roku zostali: Hanna Konarzewska, Gabriela Spes, Jakub Grzela i Krystian Jastrzębski.

2015-06-27 21:21

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015 - klasy IV-VI.

26 czerwca 2015 r. w sali chojnowskiego Domu Kultury odbyła się część oficjalna zakończenia roku szkolnego 2014/2015 Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie. Uroczystość rozpoczął polonez zatańczony przez uczniów klas VI. Wręczano nagrody dla najlepszych uczniów, składano podziękowania. Rodzice uczniów z najwyższymi ocenami otrzymali również okolicznościowe dyplomy z podziękowaniami. Wręczono nagrody ufundowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Trójki dla tych, którzy osiągnęli najwyższe średnie w klasach IV-VI. Laureatami zostali: Marcelina Wiśniewska, Natalia Moskwa, Krystian Jastrzębski. Rada Rodziców przyznała także nagrody rzeczowe dla uczniów, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen oraz brali czynny udział w życiu szkoły. Wyróżniono: Natalię Bałuch, Grzegorza Bojczuka, Orianę Kulpińską, Kacpra Rogowskiego i Gabrielę Spes. Oficjalną część zakończyła piosenka zaśpiewana przez wszystkich uczniów klas VI. Po części oficjalnej w Szkole Podstawowej nr 3 odbyły się spotkania z wychowawcami, gdzie wręczano świadectwa szkolne.

2015-06-27 21:19