Wycieczka klas III.

Klasy III ze swoimi wychowawczyniami oraz p. pedagog odwiedziły dzisiaj Ranczo Grapa k. Nowych Łąk. Uczniowie mieli okazję sprawdzić swoją sprawność fizyczną na obiektach ośrodka oraz zobaczyć i dotknąć zwierząt żyjących na ranczo.

2015-09-30 17:53

Dzień Chłopaka w klasie Ia.

Z okazji Dnia Chłopaka męska część klasy Ia otrzymała dzisiaj super prezenty. Każdy z chłopaków z tej klasy otrzymał kubek ze swoim imieniem oraz rysunkami Skippera, Rico, Kowalskiego i Szeregowego czyli Pingwinów z Madagaskaru.

2015-09-30 17:50

Ambasadorzy Bezpiecznego Internetu.

Uczniów klas III odwiedziła dzisiaj Wędrująca Akademia Bezpiecznego Internetu. Pani Magdalena Falkowska-Ceran oraz pani Alicja Bar z fundacji kulturaonline.pl przeprowadziły z uczniami zajęcia związane z nauką postaw związanych z dbaniem o własne bezpieczeństwo w sieci. Informacja na facebooku: https://www.facebook.com/AmbasadorzyBezpiecznegoInternetu

2015-09-28 21:32

Nowe prace w szkolnych galeriach.

Pojawiły się nowe prace w szkolnych galeriach. Zapraszamy do ich oglądania.

2015-09-25 20:42

Wybory do samorządu uczniowskiego.

Rozpoczęła się kampania wyborcza związana z wyborami do samorządu uczniowskiego. Na tablicy ogłoszeń samorządu znalazły się plakaty kandydatów. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

2015-09-25 20:40