Debata.

Rodzice klasy 6a uczestnikami ogólnopolskiego programu profilaktycznego "DEBATA". Zdjęcia Bożena Zawadzka.

2022-10-21 21:37

Wycieczka klas 5 do Hydropolis.

Wycieczka w ramach realizowanego projektu unijnego. Zdjęcia Bartosz Gębala.

2022-10-19 22:18

Debata w klasach 6.

Zdjęcia Bożena Zawadzka.

2022-10-19 22:14

I Mistrzostwa Chojnowskich Szkół Podstawowych w Biegach Przełajowych.

Z okazji zbliżającego się jubileuszu 60-lecia Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie w ramach imprez towarzyszących w dniu dzisiejszym odbyły się I Mistrzostwa Chojnowskich Szkół Podstawowych w Biegach Przełajowych. Pomysłodawcą biegów był p. Andrzej Tracz, który z pomocą nauczycieli wf z SP3 oraz Powiatowego Zespołu Szkół, KS Chojnowianka oraz sponsorów: Bawialni Sensorycznej, Halikowski Reklama & Druk, Statiwall przeprowadził dzisiejsze zawody. Gratulacje dla wszystkich zawodników biorących udział w biegach, szczególnie dla tych, którzy stanęli na podium. Podziękowania dla organizatorów oraz sponsorów. Puchar drużynowy za I miejsce zdobyła nasza szkoła Zdjęcia Mariusz Nawrocki.

2022-10-12 23:19

Wycieczka do Komisariatu Policji w Chojnowie

Uczniowie kl.1a byli na wycieczce w Komisariacie Policji w Chojnowie, gdzie we wtorek odbywała się akcja honorowego oddawania krwi. Dzieci zostały zapoznane z pracą policjanta, zwiedziły budynek komisariatu. Następnie uczniowie wzięli udział w pokazie saperskim przygotowanym przez Patrol Saperski z Głogowa. Na koniec mieli okazję wykonać pamiątkowe zdjęcia na motocyklach. Anna Iwanicka

2022-10-12 23:12