Teatr z Krakowa.

W dniu dzisiejszym zagościł w naszej szkole teatr z Krakowa ze sztuką dotyczącą profilaktyki i bezpieczeństwa komputerowego. Przedstawienie oglądali uczniowie klas V i VI.

2015-02-11 22:03

Karnawał w Ia.

Klasa Ia tegoroczny karnawał przywitała uroczyście. W zeszłym tygodniu uczniowie uczestniczyli w specjalnym balu karnawałowym zorganizowanym dla klas I-III naszej szkoły. Były piękne kolorowe stroje jak i wyśmienita zabawa. Natomiast kilka dniu później podczas lekcji wykonywali barwne maski karnawałowe, które z chęcią prezentowali przed swoimi koleżankami i kolegami. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z tych wydarzeń. Katarzyna Jędraszczyk

2015-02-09 18:41

Dzień Babci i Dziadka w klasie IIIa.

Dzieci z klasy IIIa zaprosiły swoje babcie i dziadków na przedstawienie, które przygotowały dla nich pod opieką swojej wychowawczyni. Były piosenki, wierszyki. I były łzy w oczach seniorów, gdy usłyszeli swoje wnuczki i wnuki podczas tych występów.

2015-02-07 21:07

Wizyta w Gimnazjum nr 1

Fotorelacja ze spotkania uczniów klasy 6a Szkoły Podstawowej nr 3 i zagranicznych przyjaciół Gimnazjum nr 1 w Chojnowie. O swoich krajach opowiadali: Yanni z Chin, Ani z Gruzji oraz Ray z Indonezji.

2015-02-05 13:09

Prymusi 2015

W dniu dzisiejszym na spotkaniu klas IV-VI zostały wręczone nagrody za najlepsze wyniki w nauce zakończenie I semestru roku 2014/2015. Najlepsi uczniowie, którzy osiągnęli średnią powyżej 4,75 otrzymali pamiątkowe medale prymusa. Ci najlepsi, którzy osiągnęli średnią ocen 5,0 i powyżej otrzymali dodatkowo słodkie upominki ufundowane przez radę rodziców. Nagrody te otrzymało 21 uczniów z tych klas. Dodatkowo wręczone zostały nagrody dla uczniów za konkurs „List do Mikołaja” oraz Konkurs Recytatorski „Znam utwory Marii Konopnickiej”. Gratulacje dla najlepszych oraz podziękowania za ufundowanie nagród. Apel poprowadzili uczniowie z samorządu uczniowskiego.

2015-02-05 10:36